سیستم اسکادا

 

اسکادا به معنای سیستم کنترل سطح بالا و جمع‌آوری داده‌ها است. اسکادا در پلنت ها و صنایع مختلف و مباحث انرژی و انتقال به صورت گسترده کاربرد دارد. مانتیورینگ دقیق وضعیت هر یک از سیستم های حیاتی مناطق فوق الذکر به صورت متمرکز در سطح کلان و نهایت تغییر پارامترهای مهم از وظایف سیستم اسکادا میباشد. سیستم اسکادا کمک شایانی به مدیریت کاربری و نگهداری ، سیاست گذاری و مدیریت بحران ها میکند. وظیفه ذاتی این سیستم جمع آوری اطلاعات پایه از سنسورها و انتقال آن به مرکز کنترل و تجزیه و تحلیل اطلاعات و نمایش بر روی مانیتورها در جهت مشاهده کاربران مرتبط میباشد. اسکادا خط ارتباطی سیستم های وسیع با مدیریت و تصمیم گیری است.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم اسکادا

Has no content to show!

در یک فرآیند وسیع مانند خطوط انتقال گاز و یا برق همواره در هر نقطه که تجهیزات مکانیکی و الکترونیکی وظیفه خاصی را انجام میدهند، سیستم های کنترل و ابزار دقیق در جهت نظارت و مدیریت خودکار پروسه فعالیت مینمایند. در این سیستم ها توابع و دستورات از قبل تدوین شده و فرآیند به صورت اتوماتیک به کار خود ادامه میدهد. لیکن بررسی و ثبت دستورات کلی که شامل مجموعه این فرآیند میباشد باید از طریق مرکز کنترل و مانیتورینگ صورت پذیرد. سیستم اسکادا اطلاعات دقیقی از سنسورها و تجهیزات فیلد را توسط باس ها و خطوط شبکه اطلاعات، دریافت مینماید. اطلاعات در مرکز کنترل اصلی تحلیل و کلیه فرآیند به صورت متمرکز نمایش داده میشود. کابران و مدیران مجموعه قابلیت بررسی کل فرآیند و تصمیم های مدیریتی را خواهند داشت . در این مرکز امکان تغییر پارامترهای مهم مانند ست پوینت ها وجود دارد ولیکن عملیاتی در جهت تغییر پارامترها و توابع کنترلی گسسته در این خط وجود نخواهد داشت. سیستم اسکادا در 5 لایه تعریف میگردد . انتخاب تجهیزات کنترل ابزار دقیق و سنسورها، خطوط انتقال اطلاعات به صورت پشتیبان و نهایت تحیلی و نمایش مهمترین قسمت های این سیستم میباشد. در این سیستم امکان دسترسی اطلاعات و مانیتورینگ وضعیت به کاربران خاص در نقاط مختلف پهنه جغرافیایی هم میسر میباشد. این سیستم کاربردهای وسیعی در صنایع تولید، توزیع و انتقال برق، صنایع نقت و گاز و پتروشیمی و انتقال، آب و فاضلاب، حمل و نقل، کارخانجات مختلف دارد.

Image
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 

logo-samandehi

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
۱۴۰۱ - 1382 © طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای هوپیران به هر نحو، پیگرد قانونی دارد استفاده از مطالب هوپیران به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می‌باشد این سایت توسط مجموعه گروه بین المللی هوپیران تدوین و توسعه می یابد