سیستم ردیابی و موقعیت یابی

 

سیستم های ردیابی، مسیریابی و موقعیت سنجی در مقیاس وسیع و در کاربری متفاوت در حال استفاده است. هوپیران با ارائه خدمات گسترده در حوزه های ردیابی گونه های مختلف و نادر حیوانات در محیط زیست، بررسی و عملکرد جانوری، ردیابی و موقعیت سنجی وسایل نقلیه، مسیر دهی و راهنمای شهری ، تحلیل رفتار و عملکرد پرسنل و افراد در محیط های سازمانی و شهری، احظار افراد و پرسنل بر اساس موقعیت ، بررسی و اطمینان از موقعیت وسایل و تجهیزات در اماکن و موزه ها، بررسی و ردیابی تجهیزات گرانبها و ده ها کاربری متفاوت سعی در وصول به اهداف بهره برداران دارد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم ردیابی و موقعیت یابی

Has no content to show!

همواره بررسی موقعیت تجهیزات و اطمینان و اطلاع از وجود آن ، عدم خروج و جابجایی بسیاری از وسایل ارزشمند و بررسی و عملکرد افراد سازمانی و همچنین تراکینگ موجودات و محیط زیست از مسائل مهم و مورد انتظار مدیران مربوطه بوده است . طراحی سیستم های ردیابی، مسیریابی و موقعیت سنجی با تکنولوژی های متفاوت قابل ارائه میباشد. لذا بر اساس نو کاربری و انتظارات طرح نسبت به انتخاب روش انجام و سپس شبیه سازی لازم برای بررسی قابلیت سیستم اقدام میگردد. سیستم های ترکینگ و مدیریتی در محیط های داخلی بر اساس تکنولوژی های وایرلس و تگ های هوشمند و بلاخص ترکیب آنها و یا گیرنده های بلوتوث قابل بررسی میباشند . در وسعت جغرافیایی استفاده از امکانات ماهواره ایی، سیستم های سلولار و امواج رادیویی در سطح وسیع کاربرد دارد. امروزه نرم افزارهای هوش مصنوعی به کمک سیستم های هوشمند نسبت به تحلیل آیتم های مختلف و ارائه گزارشات دقیق اقدام مینمایند. یکی از شاخصه های مهم هوشمند سازی و سیگنالینگ فرایندها اطلاع از موقعیت دقیق آنها میباشد. بررسی دقیق موقعیت وسایل نقلیه وصول به سیستم مدیریت و اتوماسیون فرایندهای آنها را امکان پذیر مینماید. همچنین این سیستم به کمک سیستم های امنیتی موجب تقویت حفاظت از اشیاء و وسایل گرانبها خواهد شد.  امروزه این تجهیزات در نگهداری از افراد سالمند و بیماران نیز بسیار موثر بوده اند. هوپیران متعهد به ارائه سرویس های هوشمند مسیریابی و ردیابی در جهت نیل به اهداف بهره برداران میباشد.

Image

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 

logo-samandehi

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
۱۴۰۱ - 1382 © طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای هوپیران به هر نحو، پیگرد قانونی دارد استفاده از مطالب هوپیران به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می‌باشد این سایت توسط مجموعه گروه بین المللی هوپیران تدوین و توسعه می یابد