سیستم روشنایی و نورپردازی هوشمند

 

در پروژه های بزرگ ساختمانی و تفریحی و یا مراکز صنعتی و شهری نیاز به سیستم های روشنایی هوشمند در جهت تامین میزان نور مورد نیاز و کاهش مصرف انرژی محسوس می باشد. همچنین با کنترل و مدیریت سیستم های نورپردازی در اماکن فوق، امکان ارتقاء سطح شهر نشینی و ایجاد محیط مطلوب برای افراد مهیا می باشد. روشنایی هوشمند اقدام به کنترل تمام پارامترهای مورد نیاز نور و رنگ در جهت تناسب با محیط و صوت مورد نظر را عهده دار می باشد. این سیستم نسبت به مدیریت دقیق در جهت مصرف بهینه انرژی ،کنترل دقیقی دارد. هوپیران متعهد به طراحی سیستم های روشنایی هوشمند و نورپردازی در جهت جلب رضایت بهره برداران می باشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم روشنایی و نورپردازی هوشمند

Has no content to show!

استفاده از پروتکل های استاندارد مدیریت روشنایی که امروزه به صورت متداول در تجهیزات روشنایی تولید کنندگان معتبر مشاهده می گردد و همچنین استفاده از سیستم های کنترل صنعتی دقیق و قابل اطمینان با سرعت عملکرد بالا موجب ایجاد سیستم های روشنایی با قابلیت اطمینان بالا شده است. این تکنولوژی قابلیت ایجاد ده ها میلیون رنگ متنوع را در نورپردازی خواهد داشت. همچنین این سیستم نسبت به مدیریت دقیق انرژی با توجه به بررسی نور محیط به صورت طبیعی و اختصاص بهترین توان لوکس نوری برای پاسخگویی به نیاز متقاضیان اقدام می نماید. این سیستم قابلیت رصد دقیق تمام منابع نوری و تعمیر و نگهداری در فوریت زمانی را خواهد داشت. سیستم های روشنایی هوشمند قابلیت یکپارچه سازی و همبندی با انواع پروتکل های استاندارد و همپنین شبکه را خواهد داشت و لذا در اماکن وسیعی و حتی بین شهری امکان ارائه قابلیت های سیستم میسر می باشد. کاربری این سامانه در مراکز مختلف و ساختمان های بزرگ اداری، تجاری، صنعتی و نظامی و معابر و مراکز شهری مورد نیاز خواهد بود.

Image
Image
با رشد روز افزون تکنولوژی در عرصه سیستم های کنترل هوشمند ساختمان و عدم وجود منابع قابل استدلال به زبان فارسی و حجم  عملیات پروژه ایی وسیع در کشور بدون وجود آموزش های لازم در طراحی، پیاده سازی، برنامه نویسی و نظارت تصمیم به تولید و انتشار کتاب سیستم های هوشمند کنترل گرفتیم و در این عرصه استقبال کارفرمایان و بهره برداران پروژه ها از این مجموعه قابل تقدیر و تشکر بوده است.
برگزاری صدها دوره آموزشی سیستم های هوشمند کنترل و مشاوره و تدوین نقشه پروژه های بزرگ به همراه تیم های مجری ، آرامش خاطر همراهان مجموعه هوپیران بوده است.

هوپیران مشاور، طراح ، مجری و پیمانکار روشنایی و نورپردازی محیطی و روشنایی اضطراری و راهنما روشنایی محیطی یکی از پارامترهای مهم و تاثیر گذار میباشد. تاثیر روشنایی بر عملکرد و شاخص های فعالیت های ...

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 

logo-samandehi

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
۱۴۰۱ - 1382 © طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای هوپیران به هر نحو، پیگرد قانونی دارد استفاده از مطالب هوپیران به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می‌باشد این سایت توسط مجموعه گروه بین المللی هوپیران تدوین و توسعه می یابد