سیستم رادیو و ماکروویو

 

پیاده سازی خطوط انتقال امن و پر سرعت همیشه توسط فیبر نوری میسر نمی باشد ، گاها حفاری در مناطق شهری و یا صنعتی بسیار دشوار و یا امکان پذیر نیست و یا هزینه پیاده سازی آن بسیار گزاف بوده و برای کاربری مورد نظر مقرون به صرفه نمی باشد. در این شرایط برای ایجاد ارتباط بین نقاط مختلف از رادیو و ماکروویو استفاده می گردد. لینک های مایکروویو قابلیت انتقال اطلاعات نقطه به نقطه و سایر سیستم های رادیویی نقطه به چند نقطه را میسر می سازد. همچنین سیستم های رادیو ترانک با قابلیت انتقال اطلاعات بین کاربران بر اساس موقعیت جغرافیایی و سلولی شبیه سیستم های موبایل ، خدمات ارتباطی وسیعی را میسر می سازد. هوپیران نسبت به ارائه شبکه های ارتباطی امن و پایدار خود را در قبال کارفرمایان متعهد می داند.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم رادیو و ماکروویو

Has no content to show!

خطوط ارتباطی بی سیم در انواع و تکنولوژی های گوناگون تولید و عرضه می گردند. هر تکنولوژی دارای قابلیت و کاربری خاص می باشد و در اکثر موارد اخذ مجوزهای لازم در جهت پیاده سازی آن الزامی است. ساده ترین سیستم ارتباطی که در فرکانس های آزاد فعالیت می نماید سیستم های وایرلس معمولی می باشد. با تقویت رادیو و استفاده از آنتن های جهت دار امکان انتقال اطلاعات در یک راستا و به مسافت های طولانی تا ده ها کیلومتر میسر می گردد. رادیو ماکروویو با کمک آنتن های خاص در جهت انتقال اطلاعات به مسافت های طولانی و با تضمین کیفیت به صورت نقطه به نقطه عمل می نماید. در شبکه های وسیع از سایر سیستم های رادیویی در جهت انتقال اطلاعات از یک مرکز به چند نقطه و یا پوشش منطقه ای استفاده میشود. در سیستم های بی سیم الزام دید آنتن ها و شبیه سازی مناطق نصب طبق گراف های جغرافیایی امری الزامی می باشد، در غیر این صورت تضمین کیفیت لینک ارتباطی غیر ممکن است.  در کلیه این سیستم ها تعیین فرکانس مورد نظر و با دریافت تاییدیه سازمان های ذیربط انجام می گیرد. قابلیت آپ لینک از طریق فرکانس دوم نیز در سیستم های وایرلس با فرکانس آزاد و پوشش وسیع میسر خواهد بود. در تمام موارد فوق پهنای باند مورد نیاز و تضمین کیفیت خطوط انتقال از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.

Image

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 

logo-samandehi

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
۱۴۰۱ - 1382 © طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای هوپیران به هر نحو، پیگرد قانونی دارد استفاده از مطالب هوپیران به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می‌باشد این سایت توسط مجموعه گروه بین المللی هوپیران تدوین و توسعه می یابد