هوپیران | تامین کننده فوری ابزاردقیق و تامین کننده تجهیزات نفت و گاز و اقلام ضروری صنایع و معادن

رسالت گروه هوپیران ارائه خدمات بازرگانی در حوزه مهندسی بر اساس حسن نیت و با هدف رضایت مشتری به صورت پایه استعلامات دریافتی خارجی و انتقال سریع به مشتریان محترم بوده است. این مجموعه به کمک دفاتر و نمایندگی های مختلف در اقصا نقاط جهان اقدام به تامین و تحویل فوری لوازم و تجهیزات High tech مورد نیاز صنعت به صورت فوری نموده است .

نیاز خطوط تولید و صنایع مختلف به تجهیزات پیشرفته در جهت تعمیر و نگهداری و استمرار فعالیت گاها موجب میشود که به تجهیز خاصی به صورت آنی نیاز شود . هوپیران نسبت به تامین از کشورهای مختلف آسیایی ، اروپایی و آمریکایی به صورت فوری اقدام و در محل مشتری موارد را تحویل مینماید. 

تامین اقلام خاص مهندسی در صنایع و مراکز نیروگاهی، نفت ، گاز ، پتروشیمی و پالایشگاهی بجز نیاز ارتباطی به برندهای مطرح بین المللی و امکان چانه زنی و اعتماد طرفین و همچنین حساب های ارزی قابل اعتماد و ضمانت نامه های بین المللی به دید مهندسی و توان علمی شرکت تامین کننده نیز وابسته است . گاها انتخاب شماره تخصصی تجهیزی (پارت نامبر) با توجه به رنج وسیع محصولات ، نمونه های مشابه اصل با کیفیت و یا بی کیفیت ، موجودی انبار نمایندگی های پخش، نفرات مهندسی بی تجربه و ریبرندینگ در اقلام بسیار زیاد تجهیزات که ارزش افزوده بالایی را برای فروشندگان و گاها بدون اطلاع تامین کننده داخلی ایجاد مینماید، موجب انتخاب و یا جایگزینی اشتباه محصولی خواهد شد که عملکرد آن در مقایسه با توضیحات محصول و یا انتظار کارفرما قابل قبول نمی باشد. لذا گروه بین المللی هوپیران نسبت به تامین سریع تجهیزات خاص و پیشرو فن آوری برای اکثر حوزه های صنعتی و بر اساس رسالت خود در چهار گروه سیستم های مخابراتی و تلکام ، حوزه حفاظتی و امنیتی، گروه کنترل ابزار دقیق و در نهایت انرژی فعالیت مینماید و توانسته است رضایت بهره برداران و کارفرمایان محترم را در مراکز مختلف صنعتی کسب نماید . 

 

 هوپیران وارد کننده انواع قطعات ضروری و تجهیزات مورد نیاز کارخانجات و مراکز صنعتی 

 

لزوم تولید در کاخانجات کشور وابسته به کارکرد صحیح و سالم دستگاه و تجهیزات مختلف خطوط تولید و در یک فرآیند مشخص میباشد. این فرایند بر اساس نوع محصول بسیار وسیع و گسترده است. امروزه تولید و ساخت خطوط اتوماتیک و اتوماسیون صنعتی به دست متخصصان پرتوان داخلی فعالیتی شایسته و قابل تقدیر میباشد لیکن بسیاری از ادوات این مراکز مانند تجهیزات کنترل ابزار دقیق خاص اعم از انواع سنسورها ، کنترلرهای صنعتی ، نرم افزار و لایسنس ، تجهیزات برقی مانند کنتاکتورها و ادوات حفاظتی ، تجهیزات مخابراتی و اسکادا و ریز تجهیزات انرژی مانند قطعات CHP و یا نیروگاهی از نیازهای پایه این مراکز میباشد. همچنین در بسیاری از مواقع عدم وجود و یا خرابی این قطعات و همچنین وجود موارد مشابه بی کیفیت باعث ضرر و زیان های عمده به صنایع مختلف میباشد. گروه هوپیران به کمک ارتباطات برون و درون بخشی خود و دفاتر و پروژه های فعال خارج از کشور نسبت به تسهیل خرید خارجی و حمل آن اقدام مینماید. همچنین این گروه با توجه به توان و پایه مهندسی در انتخاب کارفرما و چانه زنی و مشاوره فنی و مهندسی با برندهای مطرح از طریق دفاتر اروپایی ، به کمک کارفرما اقدام نموده و در جهت رضایت بهره بردار خدمات طولانی ارائه مینماید. 

 تامین تجهیزات خاص و تخصصی برای کارخانجات و مراکز صنعتی

 

 هوپیران تامین کننده قطعات و تجهیزات الترونیکی ، مخابراتی ، ابزار دقیق و سیستم های حفاظتی و امنیتی در پالایشگاه ، پتروشیمی و صنعت نفت و گاز 

 

تجهیزات پالایشگاه و پتروشیمی ها و صنایع نفت و گاز همواره دارای اهمیت بسیار بالایی بوده اند این اهمیت به واسطه نوع کار ، خطرات احتمالی ، اهمیت تولید مداوم و سختی کار در این اماکن قابل تعریف است لذا بهره برداران محترم الزامات و استانداردهای گسترده ایی در انتخاب برند و تجهیزات با کیفیت در این اماکن دارند. هوپیران نسبت به تامین اقلام ضروری با برندهای مورد نیاز و یا ترفیع نیازهای تعمیر و نگهداری تجهیزات اقدام نموده و در سریع ترین زمان ممکن نسبت به انجام فرایند خرید و حمل اقدام مینماید. تامین انواع اقلام برای مناطق پرخطر و با ریسک بالا در زون های 0 و یک و دو و تجهیزات EX از مجموعه خدمات گروه بین المللی هوپیران بوده است. همچنین تعمیر اقلام گران قیمت در خارج از کشور و توسط متخصصان مرتبط ، تامین نرم افزارها و لایسنس های اصل مرتبط ، اقلام کنترل ابزار دقیق و DCS، اسکادا ، تجهیزات F&G ، دوربین های خاص ، سیستم های حفاظت پیرامونی و سیستم های مرتبط از خدمات گروه هوپیر ان میباشد . 

 هوپیران تامین کننده تجهیزات نفت و گاز و پتروشیمی در زودن های 0 و یک و دو میباشد

 

هوپیران تامین کننده و وارد کننده تجهیزات خاص و Hi-tech در زمینه مخابرات ، ابزار دقیق ، تلکام  و ماشین آلات خاص در صنعت راه آهن و مترو

 

گروه هوپیران با تسلط و تجربه کار در رنج وسیعی از سیستم های صنعت مترو و راه آهن اقدام به تامین تجهیزات خاص این صنعت پرداخته است. تامین انواع تجهیزات مرتبط اسکادا ، سیستم های مخابراتی مانند کابل های لیکی کیبل ، تجهیزات ترانک و ارتباطات ، سیستم های ایمنی مانند انواع کابل های LHD ، تجهیزات اعلام و اطفاء ، سیستم های خاص نظارتی و کنترلی ، لایسنس ها و نرم افزار های تخصصی ، تجهیزات هایتک سیگنالینگ و راهبری ، تجهیزات هایک کنترلی و انواع سنسورها و ادوات مهندسی از مجموعه خدمات گروه هوپیران در تامین اقلام صنعت راه آهن و مترو میباشد. با توجه به اهمیت این صنعت در زیر ساخت تردد شهری و بین شهری لذا تامین در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین تعمیر تجهیزات خاص مترو و راه آهن در خارج از کشور در بازه زمانی کوتاه میسر میباشد. 

 هوپیران تامین کننده انواع سیستم های مخابراتی و کنترلی و تجهیزات هایتک مترو و منوریل و راه آهن در ایران است

 

هوپیران تامین کننده تجهیزات نیروگاهی و اقلام خاص و Hi-tech نیروگاه آبی، گازی و تجدید پذیر 

 

نیروگاه های کشور با توجه به نوع و ساختار هر یک نیاز به ادوات تخصصی داشته که با برندها و تکنولوژی های مختلف تولید و ساخته شده اند . توسعه این نیروگاه ها و یا تعمیر و نگهداری آنها نیاز به تعویض و یا استفاده تجهیزاتی فوق را خواهد داشت. تامین انواع ادوات کنترلی ، سنسورها ، تجهیزات خاص مکانیکی ، اقلام حفاظتی ، سیستم های ایمنی ، سیستم های امنیتی ، تجهیزات خاص تلکام و شبکه بدون محدودیت برند از مجموعه خدمات دپارتمان بازرگانی گروه بین المللی هوپیران میباشد. 

 

هوپیران تامین کننده فوری تجهیزات نیروگاه گازی، بادی ، خورشیدی و سیکل ترکیبی میباشد

 

هوپیران تامین کننده فوری تجهیزات Hi-tech بیمارستانی و پزشکی 

 

تجهیزات بیمارستانی و پزشکی همواره دارای فن آوری های نوینی است و امکانات ، استانداردها و الزامات آنها به جهت قابلیت های بسیار بالای این تجهیزات دارای اهمیت ویژه ایی میباشد. هوپیران به کمک دفاتر بین المللی و روابط مختلف با شرکت های بین المللی اقدام به تامین فوری این اقلام بر اساس نیاز بهره برداران محترم پرداخته و تامین انواع بردهای الکتریکی ، سنسورها و موتورها و تجهیزات مرتبط با اشعه های خاص و ادوات پزشکی و همچنین تجهیزات مختلف حفاظتی ، امنیتی ، مخابراتی و کنترلی را برای قشر وسیعی از مشتریان به انجام رسانیده است . 

 

 هوپیران تامین کننده تجهیزات خاص بیمارستانی و پزشکی و ادوات کنترلی ، حفاظتی ، امنیتی و مخابراتی میباشد

 

هوپیران تامین کننده فوری تجهیزات اختصاصی بنادر و دریانوردی

 
تجهیزات دریایی و دریانوردی دارای شرایط و استانداردهای خاصی میباشند . قابلیت های این سیستم ها در ناوبری و همچنین کنترل پروسه های مختلف از اهمیت بالایی برخوردار است . این صنعت دارای تجهیزات مختلف کنترلی ، مخابراتی ، تلکام ، سیستم های حفاظتی و امنیتی میباشد که با برندهای مختلف ترکیب و یکپارچه شده اند . هوپیران به کمک دفاتر و روابط بین المللی خود اقدام به تامین تجهیزات مورد نیاز این اماکن و همچنین تسهیل تعمیر و نگهداری تجهیزات خاص این صنعت میپردازد. 

 هوپیران تامین کننده فوری تجهیزات بنادر و دریانوردی میباشد

چاپ   ایمیل

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir