هوپیران طراح ، مشاور ، تامین کننده ، پیمانکار و مجری فیبر نوری، GPON و FTTH ساختمانی و صنعتی

مقدمه : 

توسعه سرویس ها و خدمات دیتای مورد نیاز در دنیای امروزی به صورت فزاینده ایی گسترش یافته است. این خدمات تا جایی رسیده که انواع سرویس های شهری ، بانکی ، ارتباطی، مخابراتی، سلامتی، اجتماعی ، تصویری و سرگرمی و تبلیغات و امور دیگر به دیتای ارتباطی وابسته شده است. اینترنت و اینترانت استانداردهای زیرساخت برای جابجایی دیتای مورد نیاز میباشد. ترفیع این نیاز همواره به احیای زیرساخت های مورد نیاز وابسته بوده است و فیبرنوری به عنوان مهمترین و باکیفیت ترین ساختار جهت این امر تعریف گردیده است. 

 

 دپارتمان فیبرنوری گروه هوپیران


هوپیران طراح ، مشاور ، تامین کننده ، پیمانکار و مجری فیبر نوری، GPON و FTTH ساختمانی و صنعتی


هوپیران مجری و پیمانکار فیبر نوری و FTTH : 

هوپیران در سال 1388 برای اولین بار زیرساخت PON با تکنولوژی P2P را در یکی از مگامال های کشور با پهنای باند کاربری 10G جهت اماکن خاص توسط روتر و 2.4G برای کلیه ریتیل ها پیاده سازی نمود. پس از این تجربه موفق مهاجرت از شبکه های متداول به زیرساخت های فیبر نوری و FTTH در دستور کار دپارتمان مخابرات قرارگرفت . امروزه با تجربه موفق ده ها پروژه کلان FTTH و طراحی بزرگ ترین پروژه های FTTH کشور و همچنین تامین تجهیزات در کلیه گروه ها و سرویس های فیبرنوری برای پیمانکاران و شرکت های مجری، یکی از موفق ترین مجموعه های مجری فیبرنوری در ایران میباشد. 

 

 هوپیران مجری و پیمانکار فیبر نوری بیمارستانی : 

هوپیران در جهت پیاده سازی زیرساخت های شبکه بیمارستانی و ارائه تمام سرویس های مورد نیاز اعم از تلفن ، شبکه های تلویزیونی، شبکه های رادیویی، احظار پرستار، دوربین های مدار بسته ، صوت و پیج ، کنترل تردد ، سیستم های اطلاع رسانی تصویری ، شبکه دیتای بیمارستانی و سایر سرویس های مورد نیاز دارای سلوشن های یکپارچه میباشد و امکان ارائه پهنای باند وسیع را بر اساس نیاز کاربران در محیط های درمانی را به راحتی بر روی زیرساخت های فیبر نوری میسر میسازد. هوپیران پیمانکار و مجری شبکه های اکتیو، پسیو، FTTH و زیرساخت فیبر نوری در اماکن درمانی در کشور میباشد و تجربه انجام دو بیمارستان داخلی و یک بیمارستان برون مرزی در کارنامه این مجموعه گنجانده شده است . 

 

هوپیران مجری و پیمانکار فیبر نوری خطوط ریلی : 

هوپیران موفق به پیاده سازی زیرساخت فیبرنوری و شبکه دیتای زیرساخت به عنوان پیمانکار ارتباطات ریلی در دو استان کشور بوده است. تجربه طراحی و پیاده سازی redundant شبکه های زیرساخت مترویی با تکنولوژی روتینگ و SDH یکی از موفق ترین و موثرترین فعالیت های دپارتمان فیبر نوری هوپیران در پروژه های کلان شهری بوده است . هوپیران نسبت به تامین دیتای مورد نیاز انواع سرویس های مهم و حساس بر روی این خطوط ارتباطی به صورت دیتای مجزا از هم و تامین خطوط امن و پایدار اقدام نموده است . 

 

هوپیران مجری و پیمانکار فیبر نوری مگامال ها و ساختمان های بلند مرتبه : 

پیاده سازی زیرساخت فیبر نوری و ارائه انواع سرویس های مجزا و مختلف به کاربران و بازدیدکنندگان و مدیریت دقیق سرویس ها از خدمات گروه هوپیران در پروژه های بزرگ تجاری، اداری و مسکونی بوده است. راه کار های متفاوت و استاندارد زیرساختی جهت شبکه های تلویزیونی و ماهواره ایی با کیفیت های HD, Full HD, 4K و همچنین انتقال سرویس های صوت و پیج ، شبکه های رادیویی ، تلفن های آنالوگ شهری و IP ، تصاویر دوربین های مدار بسته و سیستم های کنترل تردد ، آیفون های تصویری تحت نرم افزار های موبایلی ، شبکه های بی سیم ، دیتای اینترنت و همه و همه از خدمات یکپارچه هوپیران بر روی زیرساخت فیبر نوری بوده است . 

 

هوپیران مجری و پیمانکار فیبرنوری و FTTH پروژه های ویلایی و شهرک های مسکونی : 

هوپیران طراح و مجری پروژه های FTTH شهری، شهرک های مسکونی و ویلایی میباشد و در جهت ترفیع نیازهای ارتباطی ، دیتا و تصویری آنها اقدامات موثری انجام داده است. هوپیران با یکپارچه سازی خدمات مورد نیاز توانسته قیمت انجام پروژه را مقرون به صرفه و ارزش افزوده بالایی را برای بهره برداران مهیا سازد . شهرک های ویلایی سازمان ها و همچنین شهرک های خصوصی ویلایی شمال کشور از نمونه پروژه های FTTH وسیع مجموعه هوپیران بوده است که توانسته رضایت دوچندان کاربران را فراهم سازد . 

 

 

خواندن 2193 دفعه

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 

logo-samandehi

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
۱۴۰۱ - 1382 © طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای هوپیران به هر نحو، پیگرد قانونی دارد استفاده از مطالب هوپیران به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می‌باشد این سایت توسط مجموعه گروه بین المللی هوپیران تدوین و توسعه می یابد