شیر برقی گاز هوشمند Geeklink

ربات بازویی گاز هوشمند بر روی تمامی شیرهای گاز نصب می شود و می توانید شیر گاز را به صورت برق و با استفاده از ریموت باز یا بسته کنید. ریموت این شیر برقی قابلیت اضافه شدن به برنامه GEEKLINK و یا BROADLINK را دارا  میباشد و به راحتی از راه دور نیز میتوانید شیر گاز منزل را باز یا بسته نماید.

شیر برقی گاز هوشمند GEEKLINK بر روی تمامی شیرهای گاز نصب می شود و این امکان به ساکنین می دهد که  شیر گاز منزل را به صورت برقی قطع یا وصل کنند.  این شیر به یک رله قطع/وصل متصل شده است که نقش فرمان باز یا بسته کردن شیر ایفا می نماید. بدین ترتیب به راحتی می توانید از طریق گوشی ورودی گاز منزل را کنترل نماید(حتی وقتی در منزل حضور ندارید).

داخل جعبه شیر برقی یک عدد ریموت RF433 هست که فرمان های مربوطه به رله متصل به شیر ارسال می کند. به راحتی می توان این ریموت به دستگاه مرکزی GEEKLINK و حتی دستگاه مرکزی BROADLINK  تعریف نمود و به این طریق سناریوهای متنوعی در این دو برنامه نوشت. به عنوان مثال در صورت وقوع آتش سوزی، شیر گاز به صورت خودکار بسته گردد.

همچنین این ربات بازویی قابلیت نصب بر روی شیر های آب   دارا می باشد و  به سادگی می توانید آبیاری فضای سبز را هوشمند کنید.

 

 

محتویات پک کامل شیر برقی بازویی گاز :

۱- موتور شیر بازویی ۱۲ ولتی

۲- آداپتور  برق ۱۲ ولتی

۳- رله فرمان قطع و وصل

۴- ریموت کنترل ۴۳۳

۵- بست نصب شیرگازی بر روی لوله گاز

درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

نظرات

logo-samandehi

Image

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
طراحی و توسعه توسط گروه بین المللی هوپیران - 1382

Publish modules to the "offcanvs" position.