مودم ONT فیبر نوری فایبر هوم AN5506-04A

 مودم فیبر نوری AN5506-04A یکی از مودم های رابط با ارتباط 4 پورت اترنت گیگابایت  میباشد ،  این مودم برای ارتباطات بک بن شبکه توسط زیرساخت FTTX بسیار عالی میباشد . همچنین از این مودم برای اتصالات سیستم های هوشمند و قابل کنترل فضاهای گسترده جغرافیایی به خوبی میتوان استفاده نمود.

 

Compliant with Latest ITU-TG.984 series Standard;
1 GPON Port/4GE;
Auto-negotiation method by DHCP and PPPoE;
Support DHCP Option82;
Support TR069;
Support IGMP Snooping for multicast service;
GUI management method;

 

AN5506-04A mini GPON Optical Network Unit is a kind of single-user type
remote GPON equipment with one GPON up-interface connected to the
Central Office equipment (OLT) through optical fiber. AN5506-04A provides
the users with 4GE interfaces

Compliant with Latest ITU-TG.984 series Standard;
1 GPON Port/4GE;
Auto-negotiation method by DHCP and PPPoE;
Support DHCP Option82;
Support TR069;
Support IGMP Snooping for multicast service;
GUI management method;

Optical Fiber G.652
Connector SC/PC, SC/APC
Upstream / Downstream data
rate
1.244 / 2.488Gbps
Output optical power +0.5~+5dBm
Receive sensitivity -27 dBm
Receive saturation optical power >-8 dBm
Wavelength TX 1310nm/RX 1490nm

 

پیوست ها

پورت شبکه 4 پورت 10-100-1000
اتصال تلفن IP تعداد نامحدود خطوط تلفن IP
قابلیت VLAN دارد
سرویس های پشتیبانی
  • سرویس تلویزیون IPTV
  • سرویس تلفن VOIP
  • Multicast
  • QoS
پورت RF ندارد
قابلیت WiFi ندارد
درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

نظرات