مودم ONT فیبرنوری تلنت اسپانیا WaveAccess 511, 512

مودم ONT فیبرنوری تلنت اسپانیا WaveAccess 511 و  WaveAccess  512  یک مودم 1 گیگابایتی شبکه FTTX میباشد که امکان تبدیل فیبر نوری را به یک پورت شبکه گیگابایتی و به کمک زیرساخت پسیو محیا میسازد . این مودم با قابلیت های فراوان و پشتیبانی از انواع سرویس های مخابراتی و مولتی مدیا یک مبدل عالی برای آپلینک شبکه ها در پهنای یک منطقه وسیع جغرافیایی میباشد. سازمانها ، شرکتها ، موسسات و کارخانجان به بهترین شکل ممکن می توانند از این تجهیز بهره مند گردند. 

مودم ONT فیبرنوری تلنت اسپانیا WaveAccess 511 و  WaveAccess  512  یک مودم 1 گیگابایتی شبکه FTTX میباشد که امکان تبدیل فیبر نوری را به یک پورت شبکه گیگابایتی و به کمک زیرساخت پسیو محیا میسازد . این مودم با قابلیت های فراوان و پشتیبانی از انواع سرویس های مخابراتی و مولتی مدیا یک مبدل عالی برای آپلینک شبکه ها در پهنای یک منطقه وسیع جغرافیایی میباشد. سازمانها ، شرکتها ، موسسات و کارخانجان به بهترین شکل ممکن می توانند از این تجهیز بهره مند گردند. 

GPON ONT HGU for residential, industrial and small business use that thanks to its Gigabit Ethernet allows for high data transmission rates.
Designed to be used as a media converter (GPON to Ethernet), it can be connected directly to a PC to provide data services, to a Router for extra services such as WiFi, or to a switch for FTTB (Fiber to the Building) deployments.

Its DIN rail form factor makes it easy to install in distribution panels, small office installations, being the perfect solution to provide Ethernet access in FTTD (Fiber to the Desk). It supports Daisy Chain power supply, allowing placing several units with a single 220V AC sources. On top, TELNET has different solutions in DIN rail such as 1550nm-RF converters, and splitters, which allow a practical and easy installation.

All WaveAccess family ONTs are 100% compatible with TELNET’s SmartOLT, and its web management system, the TGMS (TELNET GPON Management System). Using the TGMS, the operator can configure triple play offers in a matter of minutes, and manage all the SmartOLTs and ONUs deployed, all of this from a single web interface, and in an easy an intuitive way.

پیوست ها

پورت شبکه 1 پورت 10-100-1000
اتصال تلفن IP تعداد نامحدود خطوط تلفن IP
قابلیت VLAN دارد
سرویس های پشتیبانی
  • سرویس تلویزیون IPTV
  • سرویس تلفن VOIP
  • Multicast
  • QoS
پورت RF ندارد
قابلیت WiFi ندارد
درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

نظرات