XProtect Goمایلستون Milestone

نرم افزار مدیریت تصاویر و VMS مایلستون یکی ازقدرتمندترین و پرکاربردترین نرم افزارهای مدیریت تصویر جهان است. نسخه های مختلف این نرم افزار از کسب و کار کوچک تا سازمان های بزرگ را پوشش داده و امکانات گسترده این نرم افزار مدیریت تصاویر امنیتی را بیش از پیش قابل اطمینان تر و آسان تر نموده است . 

از دیگر مزایای آن می توان به نوع طراحی و مهندسی ویژه مایلستون اشاره کرد. این قابلیت حداقل بار ممکن را بر روی سیستمهای سرور اشغال کرده و هزینه های گزاف این تجهیزات را متعادل کرده است. نرم افزارهای مایلستون از طریق شبکه های اینترنت قابلیت کنترل سیستم را با حداکثر کیفیت موجود داشته و حتی با وسایلی همچون گوشی همراه نیز می توان از سراسر دنیا نسبت به مدیریت و کنترل این نرم افزار اقدام نمود. مایلستون برای کنترل و مدیریت جامع نرم افزارهای خود نیز راهکارهای مؤثری ارائه کرده است که امکان مدیریت مجموعه های وسیع و پراکنده در نقاط مختلف را امکان پذیر می سازد. علاوه بر موارد ذکر شده می توان قابلیت های هوشمند این نرم افزار از جمله جستجوی هوشمند در جزئیات تصاویر ذخیره شده اشاره نمود. نرم افزارهای استانداردی هم که تا کنون به بازار ارائه شده اند همچون نرم افزار تشخیص پلاک خودرو ، تشخیص چهره و شمارش افراد و… نیز با مایلستون همخوانی دارند.

این نرم افزار نظارت تصویری مبتنی بر پلتفرم باز برای کسب و کارها در اندازه های مختلف مناسب است، چه هدف شما حفاظت از یک مکان کوچک باشد و چه یک منطقه جغرافیایی بزرگ و یا مانیتورینگ شعب مختلف در مناطق جغرافیایی متفاوت در سطح جهان ، نرم افزار XProtect مایلستون به بهترین نحو ممکن نیاز شما را برطرف میکند.
نسخه های نرم افزار :


XProtect Corporate
XProtect Expert
XProtect Enterprise
xProtect Professional
XProtect Express
XProtect NVR
XProtect Essential
XProtect Go
Milestone XProtect


نرم افزار XProtect ، یک نرم افزار مدیریت تصویر قدرتمند برای استفاده است.این نرم افزار به کمک پلاگین های مختلفی که توسط شرکت های مختلف تولید و عرضه شده است، در نسخه های پایه تا سازمانی ، تمامی نیازهای یک فروشگاه کوچک تا یک سازمان بسیار بزرگ را از نظارت تصویری تا کنترل ورود و خروج را مدیریت و یکپارچه سازی می کند. به کمک این نرم افزار می توانید دوربین های نظارتی، گیت ها و درب های ورود و خروج را مدیریت کرده و به اطلاعات هوشمندسازی نظارت تصویری از طریق یک نرم افزار واحد دسترسی داشته باشید.

Milestone XProtect Essential
نسخه Essential نرم افزار XProtect ، امکان مدیریت تصاویر کسب و کارهای خرد و دفاتر را به شکلی مقرون به صرفه ممکن می کند. نسخه Essential، تا ۸ دوربین را تحت یک شبکه یا سایت پشتیبانی می کند. این نرم افزار تمام نیازهای یک کسب و کار کوچک را فراهم کرده و بازبینی تصاویر را به صورت هوشمند ممکن می کند. معمولا از این نسخه مایلستون برای دفاتر، فروشگاه ها و فضاهای کوچک استفاده می شود.با در اختیار داشتن امکانات پیشرفته جستجوی تصاویر، تشخیص حرکت اشیا و برنامه زمان بندی انعطاف پذیر بندی ضبط تصاویر، شما را در دستیابی و استخراج سریع تصاویر ضبط شده، کمک خواهد کرد، در این نسخه، ۵ کاربر همزمان و با اعمال محدودیت های تعریف شده می توانند از طریق نرم افزار های تحت وب یا نصب شده به تصاویر زنده و یا ضبط شده دسترسی داشته باشند.

Milestone XProtect Express
نسخه Express ، مناسب برای کسب و کارهای کوچک بوده و از هوشمندسازی نظارت تصویری و یکپارچگی با کارتخوان پشتیبانی می کند.این نسخه ، راهکاری مقرون به صرفه، جهت مدیریت تصاویر کسب و کارهای خرد است. هر آن چیزی که بیش از نیازهای اولیه نظارت تصویری برای چنین کسب و کارهایی مد نظر است در این مجموعه گنجانده شده است. این نسخه مایلستون تا ۴۸ دوربین تحت شبکه را پشتیبانی کرده و علاوه بر نظارت تصویری ساده، می توان نرم افزارهای هوشمندسازی نظارت تصویری و همچنین دستگاه های کارتخوان را با آن یکپارچه نمود.

Milestone XProtect Professional
نسخه Professional مایلستون، برای کسب و کارهای متوسط نظیر موزه ها، بیمارستان ها و مدارس است.
نسخه Professional مختص سازمان هایی با اندازه متوسط طراحی شده است. این نسخه محدودیت تعداد دوربین نداشته و می توان به اندازه نیاز دوربین به این نرم افزار اضافه نمود. به کمک این نرم افزار اپراتور قادر است تا شمای کلی حراستی یک سازمان را به راحتی مشاهده کرده و به سرعت به حوادث واکنش نشان دهد. کاربرد های معمول برای این نسخه در مدارس، دانشگاه ها، موزه ها، بیمارستان ها است که پاسخگویی سریع به حوادث ضروری است.در نرم افزار XPROTECT PROFESSIONAL تمامی اعمال روزانه از طریق یک کنسول کاربری آسان، بدون نیاز به آشنایی به تنظیمات متعدد نرم افزار، براحتی در اختیار کاربر قرار می گیرد. از طریق کنسول کاربری SMART CLIENT نمایش زنده تصاویر و همچنین تصاویر ضبط شده در اختیار کاربر قرار گرفته است.

Milestone XProtect Expert
نسخه Expert ، ابزاری قدرتمند برای مدیریت نظارت تصویری سازمان های بزرگ نظیر استادیوم ها و انبارهاست.این نرم افزار مدیریت تصویری مبتنی بر پلتفرم باز است. این نرم افزار مناسب سازمان های متوسط و بزرگ بوده و سیستم مدیریت مرکزی آن به آسانتر کردن نصب و کارکرد روزانه کمک می کند.این نسخه از XProtect، قابلیت ذخیره سازی تصویر به همراه پشتیبان را دارد. در شرایطی که برای ابزار ذخیره سازی اطلاعات نظیر سرور یا هارد مشکلی بوجود آید، به سرعت فرآیند ضبط تصویر و حوادث به سرور پشتیبان منتقل شده تا هیچ تصویری از دست نرود. همچنین به کمک حافظه های موجود روی دوربین می توان در صورت قطع ارتباط با دوربین، ضبط تصاویر را به عهده خود دوربین نهاده و پس از برقراری ارتباط، تصاویر ضبط شده روی دوربین ها را به سرعت به سرور مرکزی انتقال داد.

نرم افزار Smart Client قسمتی از XProtect است که به کمک آن می توان تصاویر زنده و ضبط شده را مشاهده نمود. این نرم افزار علاوه بر امکانات پایه مشاهده تصاویر، امکاناتی نظیر اضافه کردن نقش

درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

نظرات

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir