این مورد را ارزیابی کنید
(5 رای‌ها)
پکیج حرفه ایی بین المللی فیبرنوری هوپیرانFIBER OPTIC, FTTH, GPON, EPON, XPON, XGS-PONجریان مداوم آموزش با دسترسی به پنل آنلاین دوره آموزشی فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های کلان و ملی و آموزش های تخصصی پرسنل در شرکت های بزرگ بین…
این مورد را ارزیابی کنید
(3 رای‌ها)
بهترین دوره آموزش فیبر نوری و FTTH و آموزش تخصصی XGS-PON در ایران این مقاله سعی بر تحلیل نیازهای متخصصان در گرایش های مختلف به فراگیری کامل مباحث فیبرنوری ، FTTX، XPON برای توسعه و تسلط بر نیازهای حال و آینده در زیر ساخت های…

هوپیران، طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار اسکادا SCADA درپروژه  های تولید ، توزیع ، انتقال و مصرف


SCADA(Supervisory Control And Data Acquisition) مدرن ترین روش کنترل و نظارت و ثبت اطلاعات سیستمهای اتوماسیون صنعتی است که مجموعه ای از PLC ها، DCS، سنسور های هوشمند، RTUها و شبکه های مختلف صنعتی و سرورها را شامل میشود. هوپیران با تجربه در زمینه سیستمهای مخابراتی همچون انواع کنترلرها PLC، روش های انتقال مانند SDH و همچنین سوییچهای صنعتی و مخابرات و تلکام ، مفتخر به پیاده سازی طرح های خلاق ، مقرون به صرفه و اخذ تاییدیه های رسمی از شرکت های صاحب فناوری بین المللی و مطابق استانداردها و پروتکل های روز دنیا میباشد. این مجموعه در جهت سهولت تعمیر و نگهداری و ارتقا و توسعه سیستم اقدام به تولید صدها سند فنی و مهندسی و دیاگرام های تحلیل فرایند و نهایتا آموزش تحت نظارت و تایید وزارت علوم نموده است. پیاده سازی اتاق های کنترل جهت سیستم اسکادا و یکپارچه سازی با سایر سیستم های حفاظتی (اعلام حریق، اطفاء حریق، F&G ) ، امنیتی (نظارت تصویری ، کنترل تردد، صوت و پیج، حفاظت پیرامونی) و کنترلی (سیگنالینگ ،DCS،BMS، EMS و LMS) جزوی از خدمات گروه هوپیران میباشد.

هوپیران، طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار اسکادا SCADA در استخراج، انتقال و توزیع آب و فاضلاب


گستردگی و پراکندگی شبکه های آبرسانی در شهرها و محدوده تحت پوشش و همچنین افزایش طرح های آبرسانی، نیاز به سیاستهای بهره برداری در سطح کلان جهت توزیع عادلانه آب و نظارت برکیفیت آب تحویلی و همچنین مباحث زیست محیطی در مبحث تصفیه فاضلاب بوده که این امر تنها با داشتن اطلاعات بهنگام وصحیح از فرایند تولید ، تصفیه ، توزیع و انتقال میسر خواهد بود.بمنظور دستیابی به اطلاعات صحیح و کمیت های مورد نیاز بهره برداری، ایجاد یک سیستم تله متری و اتوماسیون تاسیسات همراه با قابلیت‌های اطلاعاتی اسـکادا ضرورت پیـدا می کند تا بوسیله آن بتوان کل سیستم را به نحو مطلوب و بهینه در سطوح مختلف فرایندی در اختیار گرفت. جمع‌‌آوری اطلاعات از پایانه های مختلف و پردازش آنها جهت تهیه آمار تولید و توزیع، یافتن نقاط قوت و ضعف، جلوگیری از خسارات، صرفه جویی در مصرف انرژی و اقتصادی کردن روش بهره برداری، از جمله کاربردهای بارز سیستم های اسکادا است. هوپیران با دسترسی به برندهای مختلف، نرم افزارهای مدیریت و مانیتورینگ ، طرح های خلاق ، پروتکل های به روز در صنعت اسکادا سعی در ارائه بهترین راهکارها و انجام پروژه بر اساس اهداف بهره برداران محترم دارد. هوپیران در انتقال دانش به بهره برداران محترم بر اساس تاییدیه وزارت علوم جهت تسهیل تعمیر و نگهداری اقدام نموده است . تولید صدها سند فنی و مهندسی و شبیه سازی و در صورت نیاز کارفرما کسب تاییدیه و ممهور شدن توسط شرکت های معتبر آسیایی ، اروپایی و آمریکایی جزوی از خدمات مجموعه هوپیران میباشد.


هوپیران، طراح، مشاور، تامین کننده ، مجری و پیمانکار اسکادا SCADA در تولید ، انتقال، توزیع برق

هدف اصلی از یک سیستم مدیریت انرژی، پشتیبانی کردن فعالیتهای اتاق کنترل نظیر بررسی برنامه ریزی کنترل صحیح و سریع عملیات سیستم قدرت می باشد. هدف دیگر از بکارگیری سیستم مدیریت انرژی ،تامین انرژی کافی در مواقع بروز اتفاقات در شبکه های قدرت از طریق پیش بینی تولید و انتقال مناسب انرژی یعنی ولتاژ و فرکانس ثابت ونیز پایداری شبکه از اهداف دیگر بکارگیری سیستمهای مدیریت انرژی می باشد.یکی دیگر از مسئولیتهای عمده بهر ه برداران سیستم قدرت ، کنترل سیستم است. سطوح ولتاژ فرکانس توان خطوط رابط جریان خطوط مستقیم و بارگذاری ابزار، باید در حدود ایمنی نگهداشته شوند تا عرضه خدمات رضایت بخش را به مشترکین سیستم قدرت امکان پذیر سازد . سطوح ولتاژ و جریان خطوط و بارگذاری تجهیزات در هر سیستم از هر نقطه به نقطه دیگر متفاوت است و کنترل به شکل نسبتاًمحلی انجام میشود.
گروه هوپیران ارائه دهنده انواع راهکارها و طرح های خلاق و مقرون به صرفه اسکادر در بخش تولید، انتقال و توزیع شبکه های برق میباشد. این گروه با تسلط بر تجهیزات، پروتکل ها و راه کارهای ارتباطات ، انتقال و کنترل ، طرح های خلاق و به روزی را برای بهره برداران ایجاد نموده است. یکپارچه سازی و همبندی اسکادا با سایر سیستم ها در نیروگاه ها ، پست های برق ، مراکز دیسپاچینگ و خطوط انتقال و پایداری و امنیت این سیستم از مجموعه طرح های هوپیران در پروژه های کلان بوده است . سیستم های کنترل و مانیتورینگ در انرژی های نو شامل نیروگاه های خورشیدی و بادی در محدوده خدمات این گروه میباشد.

 

هوپیران مشاور ، تامین کننده ، مجری و پیمانکار پروژه های شبکه ، زیرساخت ، دیتاسنتر ، ویپ، وایرلس و سرویس های تکمیلی CRM و ERP


طراحی ، نیازسنجی و شبیه سازی انواع شبکه های مورد نیاز مجموعه های مختلف برای خطوط انتقال و ارائه انواع سرویس، تحت پروتکل های مختلف و استاندارد توسط گروه هوپیران تعریف و پیاده سازی میگردد. شبکه بر اساس زیرساخت های فیبر نوری و توسط رابط های SDH ، FTTX و یا WDM ، رادیو و ماکروویو و همچنین شبکه هایی تا هزاران گیگ در خطوط انتقال از مجموعه خدمات این گروه میباشد . امنیت ارتباطات و پایدار بودن آن از مهمترین فاکتورهای اجرایی این گروه میباشد. راه کارها و پردازش های مورد نیاز Server ، انواع ذخیره کننده ها Storage و روش های تهویه و امنیت دیتاسنترها Datacenter در انواع مراکز مختلف از فعالیت های هوپیران میباشد. زیرساخت های سیستم های جریان ضعیف ، دوربین های مدار بسته ، کنترل تردد ، دیجیتال ساینیج ها و ویزیتور گایدها ، حفاظت پیرامونی، ارتباط پنل سیستم ها ، کنترل مرکزی ، اسکادا و سیگنالینگ از خدمات ویژه این گروه میباشد . هوپیران ده ها هزار سند و داکیومنت فنی و مهندسی و با تایید و ممهور شرکت های مطرح اروپایی و آمریکایی تهیه و آموزش ها و مدارک مورد تایید وزارت علوم جهت بهره برداران این پروژه ها صادر مینماید. تامین انواع برندهای مطرح دنیا و لایسنسهای استاندارد آنها از اقدامات این گروه میباشد.

 

 

هوپیران مشاور، طراح و مجری پروژه های شبکه و زیرساخت بیمارستانی


همواره با رشد تکنولوژی و نیاز سرویس های مختلف به زیرساخت های تحت شبکه این مجموعه اقدام به ارائه زیرساخت های لازم برای اماکن مختلف بیمارستانی نموده است . اجرای زیرساخت فیبر و کابل مسی شبکه های 10-100-1000 و همچنین سرویس های ویپ VOIP (مراکز تلفن هوشمند تحت شبکه) ، پوشش وایرلس در کل ساختمان ، پوشش کامل شبکه های موبایلی ، احضار پرستار، شبکه های ارتباط با مشتری و سرویس های بیمارستانی و زیرساخت ها و سیستم های نظارت تصویری ، کنترل تردد ، صوت و پیج ، دیجیتال ساینیج ، راهنمای مشتری، ساعت مرکزی، اتاق نظارت مرکزی، ارتباطات پنل سیستم ها، از مجموعه فعالیت های این گروه میباشد. همواره ارائه قیمت مقرون به صرفه ، طراحی اصولی و تامین انواع برندها بر اساس نیاز مشتری، اجرای اصولی و بسیار منظم در جهت تسهیل تعمیر و نگهداری و تهیه کلیه اسناد و نقشه ها در جهت نیاز بهره برداران، مجموعه خدمات رقابتی گروه هوپیران است . تلاش هوپیران جلب رضایت و تداوم همکاری با کارفرمایان محترم میباشد و در این راستا با ارائه خدمات خلاق و تلاش مداوم در کسب توجه مدیران همواره نقش اساسی در پروژه های خود داشته است.

 

 


هوپیران مشاور، طراح و مجری پروژه های شبکه و زیرساخت ارتباطات هتل و متل ها


هوپیران با توجه به نیازهای زیر ساخت سیستم های امنیتی مانند نظارت تصویری ، کنترل تردد ، صوت و پیج و پخش موزیک ، سیستم های اطلاع رسانی و تبلیغات مانند دیجیتال ساینیج ها و راهنمای مشتری ، سیستم های شبکه ، پوشش وایرلس و همچنین پوشش شبکه های موبایلی ، بی سیم های پرسنلی، سیستم های هوشمند سازی اتاق های هتل و کنترل هوشمند ساختمان BMS ، گیم نت های هتلی، سیستم های ویپ VOIP (مراکز تلفن هوشمند) ، تلویزیون هوشمند IPTV، مدیریت هوشمند پارکینگ PMS ، سرویس های ارتباط با مشتری CRM ، سرویس ERP و... اقدام به طراحی ، مشاوره ، اجرا و تامین انواع شبکه های زیرساخت این اماکن نموده است. خدمات خاص ، رقابتی ، خلاق و مقرون به صرفه هوپیران همواره موجب جلب رضایت کارفرمایان و بهره برداران پروژه ها گردیده است.

 

 

 

هوپیران مشاور، طراح و مجری پروژه های شبکه و زیرساخت ارتباطات شهری ، جاده ایی و کشوری


افزایش سرویس ها در ساختارهای شهری ، بین شهری ، جاده ایی و مترو و راه آهن همواره نیاز به زیرساخت های شبکه و ارتباطات را در این اماکن امری الزام آور نموده است . دوربین های کنترل سرعت ، سیستم های کنترل تردد ، کنترل وزن ، پرداخت های هوشمند عوارض ، کنترل هوشمند روشنایی و تابلوهای راهنما ، سیستم های اسکادا و سیگنالینگ ، سیستم های جریان ضعیف ایستگاه ها ، ساعت مرکزی ، بی سیم های پرسنلی، گیت ها و پرداخت های اتوماتیک AFC ، سیستم های هوشمند کنترل ساختمان BMS ، سیستم های هوشمند کنترل دود و سامانه های مانیتورینگ مرکزی همه و همه به نوعی نیازمند زیرساخت های ارتباطی و شبکه هستند. این زیرساخت ها توسط گروه هوپیران ، مشاوره، طراحی ، تامین و اجرا خواهند شد. ممهور و تایید مدارک توسط شرکای اروپایی و آمریکایی صاحب صلاحیت و آموزش با تایید وزارت علوم به بهره برداران از خدمات ویژه گروه هوپیران میباشد. پیاده سازی انواع شبکه ها توسط روتر ، ساختارهای SDH، ساختارهای GPON ، SONET، WDM و رادیو ماکروویو به همراه امنیت و پایداری آنها و همچنین ساختارهای جامع پروسس و ذخیره اطلاعات (Server and Storage) توسط تیپ های استاندارد دیتاسنترها و ایجاد و طراحی ساختارهای امنیت، شبکه های الکتریکال و تهویه این اماکن از خدمات هوپیران میباشند. هوپیران با ارائه انواع خدمات خلاق ، داکیومنت های کامل و استاندارد همواره در جلب رضایت کارفرمایان و بهره برداران حداکثر تلاش خود را مینماید.

 

 

 

هوپیران مشاور، طراح و مجری پروژه های شبکه و زیرساخت ارتباطی مگامال ها و اماکن تجاری و اداری و شبکه شرکت ها


هوپیران در جهت تامین نیاز بهره برداران مجتمع های تجاری و اداری و مگامال ها اقدام به ارائه انواع سرویس های طراحی ، تامین ، مشاوره ، اجرا و راه اندازی شبکه و زیرساخت ارتباطی این اماکن نموده است . تامین نیازهای بیسیم و وایرلس با سامانه کنترل ، مراکز تلفن هوشمند VOIP ، شبکه های فیبر نوری FTTH , FTTX ، زیرساخت های مرکز کنترل و شبکه سیستم های جریان ضعیف اعم از نظارت تصویری ، کنترل تردد ، صوت و پیج ، دیجیتال ساینیج ، ویزیتور گاید ، سیستم های اطلاع رسانی ، مدیریت هوشمند ساختمان BMS ، پوشش شبکه موبایلی همه اپراتورها ، بی سیم پرسنلی ، سامانه های ارتباط با مشتری CRM و ERP ، تلویزیون هوشمند IPTV ، مدیریت هوشمند پارکینگ PMS و واقعیت افزوده AR از خدمات گروه هوپیران میباشد. این مجموعه با ارائه روش های مقرون به صرفه ، با کیفیت و خدماتی خلاق و روش های بهینه به همراه هزاران شیت سند و داکیومنت های مهندسی در جهت رضایت بهره برداران و خدمات تعمیر و نگهداری حداکثر تلاش خود را مینماید.

 

 


هوپیران مشاور، طراح، تامین کننده و مجری دیتاسنتر


انواع کلاس دیتاسنترها و استانداردهای گوناگون اجرا و راه اندازی آنها ارتباط مستقیمی به پارامترهای گوناگون از جمله نوع کاربری ، سرویس قابل ارائه و اهمیت خدمات دارد و لذا هوپیران با امکان سنجی ، بررسی ، طراحی و شبیه سازی اقدام به انتخاب و طراحی صحیح و سپس تامین و راه اندازی انواع دیتاسنتر ها مینماید. دیتا سنترها پرتابل و یا ثابت با توجه به سرویس مورد نظر بهره بردار انتخاب میگردد. تجهیزات پسیو مرغوب و روش اجرای منظم سهولت در تعمیر و نگهداری را موجب شده و تامین انواع برندهای اکتیو در انتخاب سرورها و استوریج ها امکان ارائه سرویس های پرسرعت و امن را ایجاب مینماید. طراحی سیستم های مکانیکال و تهویه مطبوع استاندارد برای دیتاسنتر و همچنین نوع تامین برق الکتریکال موجب کیفیت مطلوب عملکرد طولانی تجهیزات خواهد شد. کلیه اسناد و داکیومنت های هوپیران در صورت درخواست کارفرما مورد بررسی، تایید و ممهور همکاران اروپایی و آمریکایی گروه رسیده و در نهایت اجرایی خواهند شد . آموزش بهره برداری و نگهداری نیز با مدرک مورد تایید وزارت علوم انجام خواهد گردید. این گروه با ارائه انواع سرویس های خلاق و استاندارد سعی در کسب رضایت بهره برداران دارد .

 

 

 

هوپیران مشاور ، طراح ، مجری و تامین کننده انواع مراکز تلفنی تحت شبکه و VOIP


گروه هوپیران با تسلط به انواع ساختارها و پروتکل های استاندارد مراکز تلفنی تحت شبکه ، اقدام به طراحی و ساخت انواع مراکز تلفن و تامین انواع گیتوی های استاندراد در جهت تامین نیاز کشوری اقدام نموده است. این گروه با اجرای هزاران پروژه مرکز تلفنی تحت شبکه ، همواره موجب رضایت بهره برداران و کارفرمایان قرار گرفته است. سرویس های گوناگون و متنوع هوپیران در این شبکه ها و اجرای طرح های متنوع کمک شایانی به نیازها و خدمات بهره برداران نموده است و تاثیر بسزایی در وصول به اهداف مارکتینگ و فروش آنها ایجاد نموده ، همچنین یکپارچه سازی این مراکز تلفن با CRM , ERP سامانه ارتباط با مشتری توانسته رضایت مخاطبین این مراکز را نیز به همراه داشته باشد. هدف هوپیران توسعه فعالیت بر اساس رضایت کارفرمایان از سرویسها و خدمات این گروه میباشد.

 

 

مقدمه : توسعه سرویس ها و خدمات دیتای مورد نیاز در دنیای امروزی به صورت فزاینده ایی گسترش یافته است. این خدمات تا جایی رسیده که انواع سرویس های شهری ، بانکی ، ارتباطی، مخابراتی، سلامتی، اجتماعی ، تصویری و سرگرمی و تبلیغات و امور…
این مورد را ارزیابی کنید
(0 رای‌ها)
قیمت پیش فروش 495 هزارتومان مودم HG8546M فیبر نوری هواوی HUAWEI برای پروژه های FTTH بسیار مناسب میباشد. این مودم با پشتیبانی از شبکه وایرلس 2X2 MIMO و یک پورت شبکه گیگابایت و سه پورت شبکه 10-100 به همراه پورت های فیبر نوری و USB…
این مورد را ارزیابی کنید
(2 رای‌ها)
گسترش تعداد کاربران اینترنت موبایل و دستگاه‌های متصل منجر به افزایش چشم‌گیر ترافیک اینترنت جهانی شده است. این ترافیک باعث شد که ارائه‌دهندگان شبکه برای ارتقاء شبکه‌های خود اقدام کرده و تجهیزات نوری بیش‌تری مانند کابل‌های فیبر نوری، کانکتور فیبر نوری، ترنسیور فیبر نوری و…
کابل فیبر نوری چیست؟ انتخاب و خرید کابل فیبر نوری رسالت مجموعه هوپیران کمک به ایجاد اقتصاد پویا و تعامل در رشد سطوح علمی در کلیه سیستم های مرتبط به فعالیت این گروه میباشد. این مقاله بر اساس رسالت مجموعه در جهت رضایت بهره برداران…
راهنمای خرید کابل فیبر نوری رسالت مجموعه هوپیران کمک به ایجاد اقتصاد پویا و تعامل در رشد سطوح علمی در کلیه سیستم های مرتبط به فعالیت این گروه میباشد. این مقاله بر اساس رسالت مجموعه در جهت رضایت بهره برداران پروژه ها تدوین و منتشر…
هوپیران تامین کننده و پیمانکار مورد تایید مخابرات در طراحی و اجرای پروژه های فیبر نوری کشور 101 دستورالعمل جهت اجرای فیبر نوری رسالت مجموعه هوپیران کمک به ایجاد اقتصاد پویا و تعامل در رشد سطوح علمی در کلیه سیستم های مرتبط به فعالیت این…
صفحه1 از4

آموزش تخصصی فیبرنوری و جی پان

پکیج آموزش حرفه ایی و تخصصی فیبرنوری ، سیستم های هوشمند و یکپارچه سازی با تمرکز بر کاربری، اولین و تنها پکیج آموزشی یکپارچه سازی در ایران

پکیج آموزش فیبرنوری حاصل بیست سال فعالیت گروه هوپیران در پروژه های ملی و فراملی است. این پکیج طبق استانداردها و اصول هوپر کانادا تدوین شده است. در انتهای دوره مدرک قابل استعلام در سایت هوپرکانادا به شرکت کنندگان ارائه می گردد. 
جریان مداوم آموزش
مزیت این پکیج آپدیت و توسعه موضوعات و محصولات جدید مرتبط به دوره میباشد . همچنین در به روزرسانی های جدید، آموزش های تخصصی سایر سیستم های جریان ضعیف و هوشمند به این دوره الحاق می گردد. این پکیج کاملترین دوره آموزش سیستم های جریان ضعیف و هوشمند و همبندی مابین آنها خواهد بود. پس این دوره برای آغاز طوفانی بی نظیر است. 

logo-samandehi

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
۱۴۰۱ - 1382 © طبق ماده 12 فصل سوم قانون جرائم رایانه‌ای هرگونه کپی برداری از طرح قالب، مطالب و فایل‌های تارنمای هوپیران به هر نحو، پیگرد قانونی دارد استفاده از مطالب هوپیران به هر نحو، تنها با کسب اجازه کتبی از مدیریت امکانپذیر می‌باشد این سایت توسط مجموعه گروه بین المللی هوپیران تدوین و توسعه می یابد