سیستم احضار

 

سیستم های احضار به منظور تسهیل دسترسی به کادر درمانی در بیمارستان ها و یا پرسنل در مجموعه های بزرگ و شلوغ، ایجاد شده است. در این سامانه به دقت موقعیت افراد در مانیتور نمایش داده میشود. ضمن آنکه امکان ارسال پیغام و درخواست برای افراد به صورت مجزا مهیا می باشد و دیگر نیازی به استفاده از سیستم های صوتی و اعلان عمومی نمی باشد. در این سیستم هر فرد قابل ردیابی لحظه ایی بوده و در هر زمان امکان بررسی مسیر های طی شده بر اساس زمان های مختلف میسر میباشد. این سیستم عملکرد و کارایی پرسنل را در گروهی از مشاغل به شدت افزایش میدهد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم احضار

Has no content to show!

سیستم های احضار بر اساس نوع تکنولوژی، متفاوت طراحی میشوند. سیستم های احضار پرستار جهت اعلان مشکل بیمار به اتاق پرستاری است که یکی از ساده ترین سیستم های مذکور میباشد. امروزه قابلیت های ردیابی و ارسال پیام حتی بدون محدودیت جغرافیایی و دسترسی به شبکه های داخلی وایرلس و یا GSM این امکان را تسهیل نموده است . جهت طراحی سیستم مذکور نیاز به اطلاعاتی از قبیل تعداد پرسنل، وضعیت شبکه ساختمان، محدوده مورد نیاز پوشش سیستم و انتظارات بهره بردار برای مدیریت سامانه میباشد. این سیستم راه حل عالی برای حل مشکلات مدیریت و دسترسی آسان به پرسنل برای بیمارستان ها، کارمندان نظارتی خارج از محیط ، کارگران معدن، پزشکان و جراحان، مدیران پروژه، سازمان های بزرگ دولتی، شعب نمایندگی ، سکوهای نفتی، کارخانجات بزرگ ، مسئولان حراست و انتظامات، رانندگان اداری و مشاغل مدیریتی میباشد. هوپیران با دقت کافی نسبت به نیازهای بهره برداران و ترکیب سیستم های زیرساخت و سامانه های نرم افزاری متعهد به تامین سرویس متفاوت به کارفرمایان میباشد.

Image
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir