سیستم برق اضطراری بدون وقفه

 

برق مصرفی پروژه های بزرگ و حساس به صورت مستقیم نمی توانند از منابع شهری تامین گردند. قطع لحظه ای و یا مدت دار برق ، نویز و اعوجاج پست ها و مصرف کنندگان موجب ایجاد نویز و خرابی و یا قطع عملکرد در سیستم های حساس میشود. عدم عملکرد سیستم های حفاظتی و امنیتی و ایمنی در پروژه ها ممکن است عواقب غیر قابل جبرانی را برای بهره برداران ایجاد نماید. همچنین در سایر سیستم ها موجب خرابی قطعات آنها خواهد شد. در این بین تامین توان مداوم و بدون نویز در لحظات بی برقی هم از اهمیت ویژه ای برخوردار است. سیستم های برق بدون وقفه ، تامین کننده مصرف کنندگان حساس در پروژه ها میباشند.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم برق اضطراری

Has no content to show!

تکنولوژی سیستم های برق بدون وقفه (UPS ) متنوع است . هر چند که در طبقه بندی به دو تیپ اصلی تقسیم میشوند ولیکن در عملکرد بسیار متفاوت و متاثر از شبکه هستند . این سیستم ها بر اساس بار مصرف کننده انتخاب و کاربری دارند. چون بار مصرف کنندگان در صنعت فقط مختص سیستم های هوشمند نمی شود و گاها بارهای بزرگ ساختمانی و یا صنعتی هم برای این سیستم تعریف میگردد، لذا انتخاب یک دستگاه مناسب از اهمیت ویژه ای برخوردار است . هر چند در این سیستم محاسبات دقیق مصرف کنندگان و استخراج نوع بار و در نهایت فرمولهای تکمیلی، کمک شایانی به انتخاب نوع و توان سیستم خواهد داشت. این محصولات جهت تامین برق در زمان قطع شبکه به باطری نیازمند می باشند . برخلاف سابق ، مطابق پیشرفت تکنولوژی ، این سیستم ها هم پیشرفته شده و قابلیت های مانیتورینگ متنوع در آنها تعبیه شده است . این سیستم مزایای زیادی نسبت به دیزل ژنراتورها دارد ولیکن با توجه به تعریف کاربری متفاوت برای هر یک، مقایسه فی مابین آنها اصولا اشتباه خواهد بود . هوپیران خود را متعهد به محاسبات دقیق و انتخاب مقرون به صرفه سیستم مناسب در این خصوص می داند.

Image

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir