سیستم تشخیص گاز و آتش

 

همواره کار در محیط های در معرض خطر یکی از اضطراب های کارگران و مدیران این اماکن میباشد. محیط هایی که در هر لحظه امکان ایجاد شرایط بحرانی مانند انفجار و یا خفگی وسیع دور از انتظار نمی باشد. معمولا صنایع و پتروشیمی ها در این جرگه جای میگیرند و این حوادث آثار و خسارات غیر قابل جبران و هزینه های گزاف برای بهره برداران مجموعه ها به همراه دارد. سیستم های اعلان گاز های خطرناک به عنوان مهمترین سیستمهای ایمنی در این مجموعه ها الزامی میباشد و سالیان متمادی باعث اطمینان خاطر فعالیت در این مراکز شده است. تجهیزات تشخیص گاز متفاوت از سیستم های اعلام حریق عمل نموده و قبل از وقوع حادثه اعلام خطر مینماید.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم تشخیص گاز و حریق

Has no content to show!

سیستم های تشخیص انواع گاز، ارتباط مستقیم با عوامل و محیط ایجاد کننده دارد و بر اساس ماده خطر آفرین و نوع پروسس صنعتی، تکنولوژی مناسب انتخاب میگردد. معمولا این سیستم ها برای انواع گاز و بخار مایعات قابل تعریف می باشند و هر تجهیز قابلیت شناخت یک و یا چند نوع گاز خطرناک را دارد. گاز های خطرناک بر اساس قابلیت انفجار، مقدار سمی بودن یا مسموم کنندگی و حذف کننده اکسیژن یا خفه کننده در سه بخش عمده تقسیم میشوند و بر این اساس در اماکن طراحی میشوند. در این بین خاطر نشان میگردد که همواره حذف کامل این گازها در اماکن صنعتی به دلیل وجود نشتی در تجهیزات ناممکن بوده ولیکن انتخاب درصد مجاز و ایمن و وضعیت ورود به منطقه زرد و خطر اهمیت فراوان دارد. سیستم های کنترلی کارخانه به صورت هوشمند از پیش تعریف شده است و پس از اعلان هر وضعیت، عملکردی خاص را انجام میدهند. در نهایت کل فرآیند و پروسس خاموش میگردد و افراد از محیط به سرعت تخلیه میشوند. تعمیر و نگهداری این سیستم و کالیبراسیون سنسورها نیز در کیفیت و دقت عملکرد، اهمیت دو چندان خواهد داشت. هوپیران با تجربه و تخصص خود سعی در افزایش ایمنی و کاهش ریسک فعالیت برای سرمایه گذاران صنعتی در پروژه های مختلف دارد.

Image

هوپیران مشاور، مجری و پیمانکار سیستم های اعلام حریق، اطفاءحریق و F&G اعلام گاز در صنایع و مراکز مختلف مجموعه گروه های هوپیران از سال 1382 به صورت متمرکز بر روی سیستم های اعلام ، اطفاء ، پوشش ضد ...

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir