سیستم شمارش افراد

 

اطلاع از تعداد و نوع تردد در معابر و ساختمان ها و یا عرصه های محیط زیست و بررسی نتیجه آمارها، موجب توان برنامه ریزی مدیران در ابعاد مختلف خواهد شد. این سیستم یکی از روش های تحلیل افزایش ارزش افزوده پروژه های مختلف تجاری، اداری، فرهنگی، اجتماعی، محیط زیست و صنعتی است. اطلاعات دقیق همواره موجب برنامه ریزی برای وصول به اهداف عالی سازمان ها می گردد. در این سیستم بر اساس تکنولوژی های متفاوت اقدام به شناخت دقیق سوژه ها و شمارش تردد در نقاط مختلف می شود. هوپیران نسبت به ارائه بهترین راه حل های شمارش و تحلیل تردد و یکپارچه سازی با سایر سیستم ها نسبت به مدیران مجموعه متعهد می باشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم شمارش افراد

Has no content to show!

سیستم های شمارش و تردد انواع موجودات و خودرو در جهت تحلیل و بررسی دقیق روندهای مدیریت در حوزه مورد نظر تعریف و استفاده میشوند. این سیستم ها در چند تکنولوژی متفاوت طراحی میشود و بر اساس نوع کاربری و نیاز مشتری متفاوت خواهد بود. سیستم های خطی مانند لیزر و مادون قرمز معمولا در کاربردهای شمارش وسایل نقلیه کاربرد دارد. امروزه دوربین های چند بعدی با پردازش دقیق تصاویر ، خطاهای احتمالی در ترددها را تحلیل و اطلاعات دقیق را استخراج می نماید. سیستم های شمارش و کنترل تردد معمولا به کمک سیستم های جانبی قابل تحلیل خواهند بود. اطلاعات این سیستم در مجتمع های تجاری و اداری با کمک سیستم تحلیل رفتارهای هوشمند به بررسی نیازها و علایق مشتریان و ایجاد ارزش افزوده می پردازد. در محیط زیست، تردد جانوران به کمک سیستم های نظارت تصویری و ردیابی و مسیریابی پردازش می شوند. امروزه دوربین های نظارت تصویری به کمک هوش مصنوعی توانایی تحلیل و شمارش ترددها را به دقت دارند و در نرم افزار های کنترل و مانیتورینگ مرکزی، عبور از خطوط به صورت مجازی تعریف می گردد. این سیستم در سامانه های نظارت شهری، موزه ها و کنترل ترافیک استفاده می گردد لیکن در حال حاضر قابلیت بررسی دقیق و اختلاف تصاویر در جزئیات را ندارد.

Image

هوپیران مشاور، طراح ، تامین کننده، مجری و پیمانکار پروژه های حفاظت پیرامونی PIDS سیستم های حفاظت پیرامونی یکی از سامانه های کنترل و مانیتورینگ امنیتی اماکن پر اهمیت میباشند . این سیستم ها به کمک ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir