شبکه LAN/MAN

 

 امروزه استفاده از تمام خدمات ارتباطی و اطلاعاتی بر بستر اینترنت و اینترانت میسر می باشد. جهت اتصال به این سیستم راهکارهای استفاده از شبکه های سلولار موبایلی، زیرساخت های ارتباط کابلی و فیبر نوری ، رادیو ماکرویوو و وایرلس در دسترس می باشد. لیکن هر کاربر عادی برای دسترسی به شبکه از ساختار سلولار GSM و یا شبکه مسی و یا وایرلس داخلی بهره می برد. استفاده از هر نوع تکنولوژی دارای معایب و مزایای خاص خود می باشد و همواره سناریو ارتباطی بر اساس نوع کاربری، خدمات دریافتی و تعداد کاربران طراحی و اجرا می گردد. هوپیران با تسلط بر انواع شبکه های ارتباطی متعهد به ارائه سرویس های امن و پایدار به بهره برداران محترم می باشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارشبکه LAN/MAN

Has no content to show!

امروزه در مراکز ساختمانی، اداری، تجاری و صنعتی ، شبکه های داخلی بر اساس تکنولوژی مسی ، فیبر نوری و وایرلس متداول می باشند. این شبکه ها موظف به انتقال اطلاعات و ایجاد ارتباطات امن و پایدار و با تضمین کیفیت هستند. شبکه های موبایلی با توجه به قیمت تمام شده خدمات، توانمندی محدود در خدمات ویژه کاربران، کیفیت وابسته به تجهیزات منطقه ای و غیر قابل مانیتورینگ و همچنین عدم امکان ایجاد شبکه های داخلی آنچنان مورد استفاده قرار نمی گیرند. ولیکن خطوط اتصال اصلی شبکه های داخلی با اینترنت و یا اینترانت از طرق مختلف مانند شبکه های موبایلی، زوج سیم مخابرات، فیبرنوری و رایوها میسر می گردد. شبکه های داخلی وایرلس و یا مسی دارای تنوع طراحی و با قابلیت های گسترده هستند و هر چه نیازهای سازمانی و تعداد و نوع کاربران و دفاتر شهری توسعه یابد تجهیزات مورد انتظار بیشتر و نیاز به دقت طراحی افزایش می یابد . در جهت طراحی این شبکه ها الزاما می بایست از طریق نرم افزارهای تخصصی، موارد به دقت شبیه سازی گردد، پهنای باند بر اساس کاربری لینک مورد نظر محاسبه و تجهیزات اکتیو و پسیو استخراج شود. همچنین امنیت شبکه ها به دلیل اهمیت ارتباط و اطلاعات اشخاص و سازمان ها دارای اولویت می باشد.

Image
Has no content to show

هوپیران مشاور ، تامین کننده ، مجری و پیمانکار پروژه های شبکه ، زیرساخت ، دیتاسنتر ، ویپ، وایرلس و سرویس های تکمیلی CRM و ERP طراحی ، نیازسنجی و شبیه سازی انواع شبکه های مورد نیاز مجموعه های مختلف ...

Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir