سیستم اسکن اشعه ایکس

 

ارتقا امنیت در مبادی ورود و خروج اماکن شلوغ و مهم امروزه توسط سیستم های اشعه ایکس امری متداول شده است . سیستم های ایکس ری با قابلیت تحلیل انواع مواد مختلف و نمایش بر اساس رنگ از ورود هر گونه مواد و تجهیزات ممنوع جلوگیری مینماید. سیستم های ایکس ری در ابعاد و اندازه های مختلف جهت بررسی افراد، حیوانات، اشیا، خوردرو و وسایل نقلیه تولید و مورد استفاده قرار میگیرند. هر چند مباحث سلامتی و میزان اشعه در حفظ محیط زیست اطراف دستگاه نیز امری ضروری و مورد توجه میباشد. هوپیران متعهد به ارائه سیستم های کاربردی در جهت رفع نیاز بهره برداران محترم میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم اسکن اشعه ایکس

Has no content to show!

طراحی سیستم ایکس ری بجز در نظر گرفتن اماکن نصب و برآوردهای تردد افراد در معماری ساختمان، از لحاظ ساختار داخلی دارای چند تکنولوژی مختلف میباشند که البته با توسعه فناوری های آشکارسازی، این سیستم ها هم دارای رشد قابل توجهی در پنل های اپراتوری و نرم افزارهای تحلیل مواد داشته اند. امروزه در این تجهیزات قابلیت های نصب آشکارسازهای اشعه ایکس و تشخیص منابع انتشار اشعه گاما و نوترون در جهت تشخیص رادیواکتیو وگاها سنسورهای آشکارسازهای انواع سموم هم به این سیستم افزوده شده است .ساختار سیستم ها هم در انواع تکنولوژی تولید برای سلامتی انسان قابل مقایسه میباشند. تجهیزات این سیستم برای وسایل نقلیه توسعه یافته و با سرعت های بالاتر امکان اسکن و بررسی داخل خودرو میسرگردیده است. لذا با توجه به نیاز بهره برداران و تجهیزات موجود میتوان انتخاب مقرون به صرفه ایی برای این سیستم در نظر گرفت. اپراتورها در مانیتورینگ این سیستم ها نقش اساسی داشته اند ولیکن امروزه نرم افزارهای هوش مصنوعی به بررسی دقیق تصاویر پرداخته و در صورت تشخیص موارد خاص، اطلاع رسانی دقیقی به صورت پیام به نفرات حراست و حفاظت مجموعه خواهد شد.

Image
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir