سیستم حفاظت پیرامونی

 

نفوذ به اماکن و دسترسی به تجهیزات، اطلاعات و اشیا ارزشمند همواره مورد توجه طیف وسیعی از مشاغل بوده است ، به کارگیری تکنولوژی ترکیبی که به واسطه یکپارچه سازی ما بین چند سیستم ایجاد میگردد موجب ارتقا و افزایش راندمان سیستم ها گردید . استفاده از سیستم های هوشمند حفاظت پیرامونی و تثبیت این تجهیزات در مقابل شرایط جوی و تاثیرات محیطی و جانوری و همچنین ارتقاء کیفیت سامانه های نظارتی همواره مورد توجه طراحان گروه هوپیران بوده است . پیاده سازی انواع روش ها و تکنولوژی های حفاظت پیرامونی به صورت ارائه هشدار و یا منع ورود و اخطار فیزیکی و اعلام، پیاده سازی این سیستم را پیچیده و لذت بخش نموده است .

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم حفاظت پیرامونی

Has no content to show!

طراحی سیستم های حفاظت پیرامونی ارتباط مستقیم به نوع خطر محتمل، مکان مورد نظر و میزان ریسک نفوذ دارد و همواره از انتخاب یک تکنولوژی پایدار تا ترکیبی از تکنولوژی های گوناگون در جهت کاهش ریسک نفوذ بهره برده میشود. این سیستم ها با توجه به نیاز منطقه اعم از اعلام ، اخطار و یا تحریک در مقابل تهاجم و نفوذ عکس العمل نشان میدهند.با عنایت به انتخاب نوع تکنولوژی، روش شبیه سازی رادیویی و محاسبات دقیق پوشش محیط پروژه، انجام میگردد . یکپارچه سازی حفاظت پیرامونی با سایر سیستم های امنیتی بلاخص نظارت تصویری ، رادار، کنترل تردد و اتاق های مانیتورینگ جهت ترکینگ دقیق حادثه در محیط های بزرگ از الزامات طراحی این سیستم برشمرده میشود. امروزه سیستم های حفاظت پیرامونی از بسترهای شبکه استفاده مینمایند. با توجه به وسعت بزرگ بسیاری از فعالیت های صنعتی و نیاز به زیرساخت ارتباطی، تعدادی از سازندگان اقدام به ارائه بسترهای پهن باند در جهت تامین خطوط ارتباطی بر روی تجهیزات حفاظت پیرامونی خود نموده اند. این خطوط توانایی تامین بسترهای ارتباطی سایر سیستم ها را نیز خواهد داشت. امروزه تکنولوژی های فیبر نوری بیشترین کاربرد را در سیستم های حفاظت پیرامونی دارد. سنسورهای خاص تشخیص لرزش، بررسی تاثیرات مغناطیسی حاصل از حرکت، دما و لرزش و لیزر و مادون قرمز و ماکروویو نیز از تکنولوژی های مورد استفاده در این سیستم ها میباشد.

Image

هوپیران مشاور، طراح ، تامین کننده، مجری و پیمانکار پروژه های حفاظت پیرامونی PIDS سیستم های حفاظت پیرامونی یکی از سامانه های کنترل و مانیتورینگ امنیتی اماکن پر اهمیت میباشند . این سیستم ها به کمک ...

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir