سیستم درگاه امنیتی و گیت

 

ارتقاء امنیت و یا مجوز ورود در مبادی اصلی توسط گیت های تردد صورت میپذیرد. تنوع گیت ها، وابسته به نیاز و سناریو بهره بردار در مجوز دسترسی اشخاص به اماکن میباشد. در این بین گیت های تردد وسایل نقلیه نیز در انواع گوناگون جهت احراز هویت و تردد طراحی و پیاده سازی میشوند. هوپیران متعهد به طراحی و انتخاب تکنولوژی برتر در جهت رفع نیاز کارفرمایان و ثبات عملکرد طولانی این تجهیزات میباشد. در عین حال یکپارچه سازی این تجهیزات با سیستمهای امنیتی و ایمنی و همچنین کارت های هوشمند تردد و ترکیب با درگاه های بانکی از خدمات گروه میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم درگاه امنیتی و گیت

Has no content to show!

گیت ها و درگاه های امنیتی برای تردد انسان، حیوانات، و خودرو ها تعریف میگردند، این تجهیزات در مبادی ورود و خروج برای تایید و احراز صلاحیت ورود و خروج نصب و بهره برداری میشوند. احراز هویت اعم از تشخیص چهره و یا تجهیزات کنترل تردد و یا پرداخت هزینه و شارژ کارت های اعتباری قابل تعریف میباشند. گیت ها و سیستم های کنترل درگاه ها دارای انواع بسیار زیاد و با ترکیب علم مکانیک تولید و استفاده میشوند. لذا مکان مورد نیاز، خطر های احتمالی، سرعت تردد، نوع احراز هویت و اقدام پس از تجاوز میبایست کاملا تعریف شده باشد. ضمنا این سیستم کاملا قابلیت یکپارچه شدن با سیستم های حفاظتی و ایمنی را دارا میباشد و تعاریف تکمیلی برای شرایط مختلف میتوان در آنها معرفی نمود. گیت های صنعت حمل و نقل بیشتر در جهت نظم بخشیدن و دریافت عوارض و هزینه های تردد میباشد. این گیت ها با تجهیز به ریدرهای کارت های هوشمند و یا درگاه دریافت نقدی امکان عبور را برای افراد میسر مینماید. گیت های مسیر تردد وسایل نقلیه معمولا در جهت احراز هویت راکب و مسافرین میباشد. هر چند راهبندهای خودرویی توان حفاظتی بالایی ندارند ولیکن راهبندهای کف خواب از هر گونه نفوذ جلوگیری مینماید. همچنین تجهیزات تصویری گوناگونی در جهت مدیریت و امنیت بررسی سطح زیرین وسایل نقلیه بر روی این سیستم نصب میشوند.

Image
Has no content to show
Has no content to show
Has no content to show

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir