سیستم انرژی های نو و تولید پراکنده

 

نقش انرژی در سالیان اخیر یکی از مهمترین مباحث کشورهای دنیا میباشد. حرکت به سمت شهر نشینی و الزامات فعالیت هزاران سیستم و تجهیز و نیازهای اساسی انسان ها باعث شده است هر روزه مصرف انرژی افزایش قابل ملاحظه ایی داشته باشد. در این بین منابع اصلی انرژی در جهان که تاکنون سوخت های فسیلی بوده است نه تنها رو به محدودیت رفته بلکه در محیط زیست اثرات نامطلوبی به جا گذاشته است. در این بین منابع تجدید پدیر انرژی مانند خورشید، باد ، آب ، زمین گرمایی و.... در روش های مختلف قابلیت تولید انرژی پاک و رایگان را خواهند داشت. هوپیران در جهت حفظ محیط زیست و قابلیت های مهندسی خود نسبت به ایجاد و توسعه بسترهای تولید این انرژی ها متعهد میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبارسیستم انرژی های نو و تولید پراکنده

Has no content to show!

تولبد انرژی از منابع تجدید پذیر جهان هستی متنوع میباشند و در جهت ایجاد هر یک از زیرساخت های تولید انرژی از منابع مذکور، میبایست نقش موقعیت جغرافیایی و دسترسی به این فرصت را به دقت بررسی نمود. تحلیل و آنالیز نقشه های ماهواره ایی و اندازه گیری های سطحی در بازه زمانی طولانی یکی از بهترین انتخاب ها را برای این محصولات فرآهم می آورد. انرژی های خورشیدی به چند شکل امروزه مورد استفاده قرار میگیرند، پنل های خورشیدی در جهت تولید انرژی الکتریکی از محیط های کوچک و یا تامین برق یک تجهیز در مناطق دور افتاده و یا ساختمان های شهری به تفکیک تا مزارعه خورشیدی که همراستا به عنوان نیروگاه های برق خورشیدی نامگذاری میشوند ، در این بین نیروگاه های متمرکز خورشیدی که به صورت منحنی وظیفه تمرکز نور در نقطه مشخص و ایجاد الکتریسیته را برعهده دارند تا تامین آب های گرم مصرفی به کمک این انرژی متداول گردیده است. . نیروگاه های بادی به کمک جریان هوا در مناطق جغرافیایی خاص نسبت به تولید انرژی الکتریکی اقدام میکنند. این نیروگاه ها دارای محاسبات دقیق و روشهای پیچیده اجرا میباشند. نیروگاه های زمین گرمایی نیز از گرمایش درونی زمین به عنوان منابع تولید انرژی بهره خواهند برد. استفاده از سایر منابع انرژی نیز در حال توسعه میباشد از آنجمله حرکت امواج آبها، حرکت جریانات هوا در ارتفاع، حرکت وسایل نقلیه و انسان ها را میتوان نام برد.

Image

هوپیران مشاور ، طراح ، تامین کننده ، مجری و پیمانکار انرژی های نو و نیروگاه های خورشیدی و بادی و میکرو و مینی آبی در سطح بین المللی انرژی نو به آن دسته از انرژی‌ها گفته می‌شود که برای تولیدشان از ...

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir