سیستم هوشمند سازی هتل

 

سیستم های هوشمند هتل قابلیت های متنوعی در جهت رضایت مشتریان و توریست ها دارند. این سیستم ها ضمن ایجاد محیط مطلوب تهویه ، در تنظیم روشنایی مناسب و ارتباطات درون ساختمانی، اطلاع رسانی ها و مانیتورینگ مصرف انرژی در اتاق ها کاربرد خواهند داشت. سیستم های هوشمند موجب ایجاد احساس آرامش و اتوماسیون داخلی برای مسافرین خواهند شد. کنترل هوشمند پرده در اتاق ها و بر اساس نور محیط و یا درخواست افراد لذت بخش میباشد. کنترل ورود و خروج، مدیریت پارکینگ هوشمند از قابلیت های این سیستم است. هوپیران متعهد به ایجاد احساس آرامش و لذت دوچندان برای مسافرین هتل ها در ارائه خدمات هوشمند میباشد.

مشاوره، امکان سنجی و شبیه سازی

1

تنوع راه حل های متعدد در جهت ایجاد ارزش افزوده در بخش های مختلف اقتصادی وارتقاء چشم گیر فروش محصول و ارائه خدمات در جهان به علم و مدیریت ویژه ایی تبدیل شده است . در این بین ارائه راه کارهای خلاق در جهت ارتقاء امنیت و ایمنی و وصول به اهداف کارفرمایان با ابزار های پیشرفته و هوشمند امروزی به سرعت میسر میگردد. مطالعه و تحقیق ، انتخاب ، پیاده سازی و شبیه سازی هر یک از سیستم ها توسط نرم افزارهای تخصصی آن و رعایت کلیه استانداردها در حدود وظایف هوپیران است.

تهیه و تامین تجهیزات

2

انتخاب برترین محصولات از سراسر جهان و در جهت برآورد نیازهای کارفرمایان، تامین مقرون به صرفه و با شناخت صحیح از امکانات و قابلیت ها، کیفیت و خدمات محصول، قابلیت و روش های یکپارچه سازی در صنایع مختلف و بر اساس الزامات و استانداردهای هر صنعت به صورت جداگانه و  از مبدا کشورهای آسیایی، اروپایی و آمرَیکا در کوتاه ترین زمان ممکن و همچنین به کارگیری صنایع داخلی و الزام توسعه تکنولوژی های نو در این تولیدات و تضمین کیفیت جهت وصول اهداف کارفرمایان از خدمات هوپیران در صنایع مختلف میباشد

اجرا، راه اندازی و آموزش

3

اجرای کلیه عملیات مهندسی با تاکید بر رعایت استاندارهای بین المللی ، نرم افزارهای آنلاین گزارش وضعیت عملکرد پیمانکار مجری به کارفرما ERP & CRM ، الزام حفظ محیط زیست و قوانین HSE ، تدوین اسناد و داکیومنت های حین اجرای عملیات، آموزش در طول فرآیند عملیات ، تحویل موقت و قطعی با حسن نظر کارفرما و رعایت کلیه قوانین کارگاه در جهت کاهش خسارات احتمالی ، تضمین کیفیت حسن انجام خدمات و عملکرد سیستم پس از اتمام تحویل قطعی در جهت حسن خدمات هوپیران، ارائه میگردد.

اخبار سیستم هوشمند سازی هتل

Has no content to show!

مدیریت انرژی در ساختمان ها بزرگ مانند هتل ها که اکثر مصرف کننده های آن توریست و با فرهنگ های مختلف میباشند و بیشترین مصرف انرژی به بخش تهویه ، روشنایی و بخش خدماتی مجموعه مرتبط است از اهمیت ویژه برخوردار میباشد. در عین حال ایجاد محیط مطلوب با آرامش و رفاه موجب رضایت دو چندان بهره برداران و نهایت ایجاد ارزش افزوده خواهد شد. ایجاد اتوماسیون در سیستم تهویه به صورت اتوماتیک و با تنظیم درجه مورد نظر توسط مسافر و مانیتورینگ در اتاق کنترل و تنظیم سیستم های تهویه و مناسب شدن دمای محیط قبل از حضور مهمان در اتاق به صورت اتوماتیک متداول میباشد. سیستم های کنترل روشنایی و کلید های لمسی در راهروها و اتاق ها از مزایای این سیستم میباشد. پیاده سازی پرده های برقی و اتوماسیون آنها بر اساس نور روز و یا انتخاب کاربر توسط کلیدهای لمسی باعث جذابیت محیط خواهد شد. مدیریت هوشمند ورود و خروج و دسترسی به پارکینگ و نقاط مختلف با تگ های هوشمند و یا به وسیله NFC گوشی موبایل بدون پرداخت هزینه موجب تسهیل عملکرد و تجمیع حسابداری میشود. ضمنا سرویس دهی هوشمند، ارتباطات صوتی و تصویری، اخبار و اطلاعیه مجموعه، حسابداری ، تبلیغات و دسترسی به نقشه و اماکن گردشی و ارتباطات داخلی و مرکزی و اضطراری از جمله خدمات سیستم های هوشمند در هتل میباشد.

Image
Image
با رشد روز افزون تکنولوژی در عرصه سیستم های کنترل هوشمند ساختمان و عدم وجود منابع قابل استدلال به زبان فارسی و حجم  عملیات پروژه ایی وسیع در کشور بدون وجود آموزش های لازم در طراحی، پیاده سازی، برنامه نویسی و نظارت تصمیم به تولید و انتشار کتاب سیستم های هوشمند کنترل گرفتیم و در این عرصه استقبال کارفرمایان و بهره برداران پروژه ها از این مجموعه قابل تقدیر و تشکر بوده است.
برگزاری صدها دوره آموزشی سیستم های هوشمند کنترل و مشاوره و تدوین نقشه پروژه های بزرگ به همراه تیم های مجری ، آرامش خاطر همراهان مجموعه هوپیران بوده است.

هوپیران مشاور، مجری و پیمانکار سیستم های اعلام حریق، اطفاءحریق و F&G اعلام گاز در صنایع و مراکز مختلف مجموعه گروه های هوپیران از سال 1382 به صورت متمرکز بر روی سیستم های اعلام ، اطفاء ، پوشش ضد ...

logo-samandehi

Image
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم
info@houpiran.ir
021-22197122-26428086-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir