اپتیکال ریسیور Input opitcal power: -17~+3dBm AGC RF

مینی اپتیکال ریسیور با دریافت فرکانس های تلویزیونی و ماهواره ایی از روی فیبر نوری و طول موج های استاندارد ، و تبدیل آن به پورت RF جهت اتصال انواع گیرنده های ماهواره ایی و تلویزیونی ، قادر به ایجاد یک شبکه بسیار با کیفیت تلویزیون و ماهواره مرکزی در ابعاد متوسط ، بزرگ و بسیار بزرگ خواهد بود . این گیرنده در نزدیکی کاربران و به فیبر نوری هر واحد متصل میگردد و کاملا سازگار با شبکه های FTTX , FTTH میباشد . از مزیت این سلوشن امکان ارائه نامحدود کانالهای تلویزیونی و ماهواره ایی DVB-S-T به کابران میباشد و محدودیتی در کانالهای رایگان ، اجاره ایی تا چندین هزار شبکه ندارد . این سلوشن در ساختمان های بزرگ نسبت به شبکه های قدیمی کواکسیال بسیار مقرون به صرفه و کیفیت خارق العاده ایی دارا میباشد. گین این تجهیز -17 الی +3 دسی بل میباشد .

Mini FTTH CATV Optical Receiver Optical Input power -17~+3dBm (AGC range:-7~+2dBm), RF Output power 82dBuV, AGC, SC/APC

Introduction

FTTH optical receiver adopts high-quality O/E converter and low noises MMIC amplify Chip.
It is featured with optimized circuit design and excellent nonlinearity distortion characteristic. It is very convenient for installation and maintenance.
Features

    WDM or WDM filter built-in optional
    LED alarm if optical receiving power is too low
    AGC control circuit guarantees a stable RF output level
    High-quality MMIC amplifier output

Specifications

Item    Parameters
Model    2084:
    RFTV operating wavelength is 1100 ~ 1620nm.
    2084WF:
    Built-in optical signal filter, the RFTV operating wavelength is 1550nm.
    2084WD:
    Built-in CWDM, RFTV operating wavelength is 1550nm. Pass 1310/1490nm wavelength
Input Optical Wavelength    1100 ~ 1600(N) or 1540 ~ 1560(WF)
Pass Wavelength    1310/1490(WD)
Input Optical Power    -17 ~ +3dBm (AGC range -7~+2 )
Optical Return Loss    ≥ 4 5dB

درباره این محصول هر آنچه که مبهم است از ما بپرسید

نظرات

logo-samandehi

Image

آدرس: 
قیطریه، خیابان مهر اول غربی، خیابان شهید دکتر مسعودعلی محمدی، پلاک: 10، طبقه: سوم

info@houpiran.ir
021-22197122
021-26428086
021-22195498

مشاوره واتس آپ

WhatsApp: 09905397802

ایمیل ارتباطی

Info@houpiran.ir

با سلام ، جهت هر گونه سوال میتوانید با فشردن روی آیکون زیر تحت واتس آپ با کارشناسان ما ارتباط برقرار نمایید و یا سوالات و درخواست خود را به ایمیل زیر ارسال نمایید . info@houpiran.ir

ارتباط با کارشناسان تحت واتس آپ
Close and go back to page
طراحی و توسعه توسط گروه بین المللی هوپیران - 1382

Publish modules to the "offcanvs" position.