مودم ONT , OLT زد تی ای ZTE با ضمانت اصالت و کیفیت - تحویل تهران

  • فیلتر ها

مرکز کنترل OLT برند  ZTE زد تی ای یکی از مرکز کنترل سیستم FTTH برای ساختمان ها و مجتمع های بزرگ میباشد . این مرکز در اندازه بزرگ و جهت کافو ها و مراکز عظیم مورد استفاده قرار میگیرد. 

مرکز ZTE C320 OLT زد تی ای جهت ارائه کایه سرویس ها بر روی شبکه های FTTX و ساختمانی FTTH کابرد عمومی دارد . این OLT کوچک و مناسب جهت ارائه خدمات صوتی ، تصویری ، تلفنی و سرویس های ارزش افزوده تا 2048 مشترک قابلیت پشتیبانی دارد. قابلیت های ویژه این مرکز کنترل و قیمت مناسب آنها از مشخصات بارز برند ZTE میباشد. 

مرکز ZTE C320 OLT زد تی ای جهت ارائه کایه سرویس ها بر روی شبکه های FTTX و ساختمانی FTTH کابرد عمومی دارد . این OLT کوچک و مناسب  با آپلینک های 1G جهت ارائه خدمات صوتی ، تصویری ، تلفنی و سرویس های ارزش افزوده تا 2048 مشترک قابلیت پشتیبانی دارد. قابلیت های ویژه این مرکز کنترل و قیمت مناسب آنها از مشخصات بارز برند ZTE میباشد. 

کارت 8 پورت OLT زد تی ای ZTE به همراه SFP برای استفاده در انواع OLT های برند ZTE کاربرد دارد. این کارت، 8 پورت را جهت GPON و برای کاربردهای FTTH , FTTX فراهم می آورد. این کارت قابلیت 1024 کاربر جهت اتصال به OLT را توسط ONT فراهم می آورد . 

 

کارت 16 پورت OLT زد تی ای ZTE به همراه SFP برای استفاده در انواع OLT های برند ZTE کاربرد دارد. این کارت، 16 پورت را جهت GPON و برای کاربردهای FTTH , FTTX فراهم می آورد. این کارت قابلیت 2048  کاربر جهت اتصال به OLT را توسط ONT فراهم می آورد . 

 

مودم ONT فیبرنوری زد تی ای ZTE کدF601 با ابعاد کوچک و قابلیت یک پورت شبکه با سرعت 1G راهکاری مقرون به صرفه جهت آپلینک شبکه های دیتا با پهنای باند وسیع میباشد. این مودم تک پورت با اتصال به فیبر نوری شبکه های FTTX,FTTH,FTTB توان هندلینگ 1 گیگابایت اطلاعات را تا مرکز کنترل OLT و توسط زیرساخت پسیو خواهد داشت. لذا این مورد برای مناطق جغرافیایی وسیع ، زیرساخت های دیتا در شبکه های FTTX و سایر سیستم های کنترلی ، حفاظتی ، امنیتی و نظارتی بسیار کاربردی میباشد. 

مودم ONT فیبرنوری زد تی ای ZTE با کد F612 یک مودم  عالی برای آپ لینک شبکه های مختلف و با قابلیت کنترل بر آن میباشد. این مودم با یک پورت گیگابایت و قابلیت دسترسی با پورت دیگر 10-100 امکانات عالی را برای کاربران اداری ، شرکتها و همچنین آپلینک شبکه ها تحت پروتکل FTTX ایجاد نموده است . 

مودم ONT فیبرنوری زد تی ای ZTE با کد F612W یک مودم مقرون به صرفه برای شبکه های FTTX با قابلیت پشتیبانی از شبکه وایرلس و همچنین پورت شبکه 10 -100 و یک پورت گیگابایت میباشد که برای اماکنی اداری ، شرکتی ، سازمان ها و مراکزی که از تلفن های تحت شبکه بهره می برند بهترین راه کار خواهد بود . 

مودم ONT فیبرنوری زد تی ای ZTE با کد F660W تجهیزی عالی برای استفاده در منازل برای زیرساخت FTTH میباشد . این مودم با قابلیت وایرلس و داشتن 4 پورت شبکه ، یک پورت USB و ساپرت دو خط تلفن آنالوگ کلیه نیازهای یک مشتری را مرتفع می سازد . 

 

مودم ONT فیبرنوری زد تی ای ZTE با کد F660W تجهیزی عالی برای استفاده در منازل برای زیرساخت FTTH و توسعه در سازمان ها میباشد . این مودم با قابلیت وایرلس و داشتن 3 پورت شبکه 10-100 و یک پورت گیگ ، یک پورت USB و ساپرت یک خط تلفن آنالوگ کلیه نیازهای یک مشتری را مرتفع می سازد .